خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

بازدید سردار تنگسیری و همراهی سردار راستی از نمایشگاه « ولایت پذیری»در دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام

فرمانده نیروی دریایی سپاه از نمایشگاه ولایت پذیری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی سپاه ، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در نمایشگاه ولایت پذیری در دانشگاه جامع امام حسین(ع) ، از برخی دستاوردهای نیروی دریایی سپاه در زمینه دفاعی- امنیتی و جبهه مقاومت بازدید کرد.
این دستاوردها مطابق فرامین و دستورات حکیمانه و عالمانه مقام معظم رهبری و فرمانده معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) با بهره گیری از توان و ظرفیت کارشناسان و افسران جوان و نخبه دریادل در مراکز پژوهشی و تحقیقاتی نیروی دریایی سپاه طراحی، ساخت و عملیاتی شده است .
این دستاوردها و اقدامات منحصر به فرامین و تدابیر داهیانه و راهبردی فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) است که نیروی دریایی سپاه برخی از آنها را با موضوع دفاعی- امنیتی و جبهه مقاومت در این نمایشگاه به نمایش عرضه نموده است .
در این بازدید سرداران دریادل حاج احمد راستی ، معاون دانش و پژوهش ندسا و نظری، رییس سازمان تحقیقات و خود کفایی نیروی دریایی سپاه ، سردار تنگسیری را همراهی نمودند.


 

 

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 8