خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

بازگشت اراضی تصرف شده به شهروندان فداغی

پرونده یک قطعه زمین تصرف شده در فداغ ، به نفع مردم و مالکین آن برای همیشه بسته شد .

به گزارش فداغ نیوز از محل  شورای حل اختلاف در فداغ ، موضوع پرونده ای که  به صورت غیر قانونی به یکی از شهروندان فداغی واگذار شده بود و سند مالکیت نیز به نام این شخص صادر شده بود ، به نفع مردم برای همیشه بسته شد .

H1460018

طبق همین گزارش  شخص  مذکور موظف شده ،نسبت به ابطال سند جعلی مالکیت خود ظرف 24 ساعت آینده ، نسبت به باز گرداندن  زمین مذکور به صاحبان اصلی آن اقدام نماید .

قابل ذکر است شخص مذکور با جمع آوری تعدادی شاهد وامضاء در دهیاری فداغ ، اقدام به سند سازی این زمین بنام خود می نماید که با شکایت شاکیان و صاحبان اصلی زمین ، این پرونده در شورای حل اختلاف فداغ ، مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار می گیرد و در پایان ، شورای حل اختلاف فداغ  با رای خود به نفع صاحبان اصلی این زمین ، پرودنه مذکور را برای همیشه می بندد .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. یک فداغی

    باسمه تعالی با سلام؛ خدمات ارزنده و شایان ذکر شما در انعکاس مشکلات و معضلات فداغ – که سعی می شود به بهترین نحو صورت گیرد- مزید امتنان است؛ جهد وافر شما در پرداختن به موضوعات متنوع و امعان نظر قرار دادن نظرات و پیشنهادهای مخاطبان، قابل توجه است؛ چند سؤال از محضر مبارکتان دارم رجاء واثقه آنکه با قاضی قرار دادن وجدان خود و کمی تأمل، فارغ از اعمال سلیقه ی شخصی، به دور از تعصب بی مورد، با ارائه ی دلیل قانع کننده، پس از بررسی دقیق و موشکافانه، برای رفع ابهامات و شبهات موجود، در راستای انجام رسالت خطیرتان، صادقانه پاسخگو باشید: چرا جهت تنویر افکار عمومی، در مورد شورای حل اختلاف فداغ، اعضای آن و مدارک تحصیلی و سوابق آنان، شیوه ی انتصاب اعضای آن و نقش مردم در تعیین آنان، فعالیتها و خدمات آن و سایر موضوعات مرتبط، گزارشی تهیه نمی کنید؟ به راستی تاکنون چه مطلب قابل اعتنایی درباره ی شورای مذکور یا در راستای معرفی و یا احیاناً نقد آن منتشر شده است؟ اهالی محترم فداغ از شورای مزبور چه میزان اطلاعات و آگاهی دارند؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + = 13