خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

باقر فداغی و چند ابهام در بین مردم

همه اینرا می گویند (باقر فداغی شاعر دوبیتی سرای فداغ)

اما بعد از یادواره این شاعر توانا ابهاماتی در بین مردم زبان به زبان گشته ، ما این ابهامات را جمع  آوری نموده  واز کسانیکه در این رابطه اطلاعات کاملی دارند ،در خواست می نماییم به این سئوالات وابهامات پاسخ گویند .

ابهام وسئوال اول اینکه آیا  باقر فداغی  در اصل فداغی بوده است یا نه ؟

ابهام وسئوال دوم اینکه اگر ایشان فداغی بوده اند اصل ونسب ایشان در فداغ چه کسانی هستند ؟

ابهام وسئوال سوم اینکه به گواه  مردم قبر این شاعر بزرگ در ارتفاعات کوه میمون می باشد .اگر ایشان فداغی بوده اند چرا قبر این بزرگوار وشاعر نامی دور از وطن ودر ارتفاعات قرار دارد وهنگام فوت چرا ایشان را در بیابانها دفن نموده اند .

ابهام وسئوال چهارم اینکه اگر نامبرده فداغی هستند چرا هیچکدام از اصل ونسب ایشان به جشنواره  دعوت نشدند وچرا اصلا نامی از خاندان ایشان بر زبان جاری نشد ؟

جا دارد این گفته را اضافه نمایم که ما منکر فداغی بودن ایشان نیستیم ولی ابهاماتی وجود دارد که از افراد مطلع می خواهیم به این ابهامات پاسخ گویند .

از افراد مطلع که می توانند هیچگونه شک و شبهه ای بر جای نگذارند  خواهشمندیم نظرات خود را در این رابطه به آدرسهای ذیل ارسال فرمایند .

آدرس اول سامانه پیام کوتاه به شماره 30009292002181

آدرس دوم :در سایت وقسمت درج نظرات در انتهای هر مطلب

آدرس سوم: ایمیل fedaghnews@yahoo.com

 

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

 1. با سلام، اين ابهاماتي كه بدان اشاره كرده ايد، هميشه وجود داشته و با برگزاري اين شب شعر و يادواره باقر نيز برطرف نشد. من در مراسم حضور داشتم و كسي به همه اين ابهامات پاسخي نداد. فقط گفته شد كه وي از طبقه اشرافي و به قول خودمان آقايان و قلعه نشين هاي فداغ بوده است. نظر شخصي بنده اين است كه باقر از خوانين فداغ مي باشد و در حال حاضر كسي از نسل وي در فداغ وجود ندارد. موفق باشيد

 2. با سلام، اين ابهاماتي كه بدان اشاره كرده ايد، هميشه وجود داشته و با برگزاري اين شب شعر و يادواره باقر نيز برطرف نشد. من در مراسم حضور داشتم و كسي به همه اين ابهامات پاسخي نداد. فقط گفته شد كه وي از طبقه اشرافي و به قول خودمان آقايان و قلعه نشين هاي فداغ بوده است. نظر شخصي بنده اين است كه باقر از خوانين فداغ مي باشد و در حال حاضر كسي از نسل وي در فداغ وجود ندارد.

 3. سلام
  عزیزم این جلسه و اینشالله استمرار آن در سالهای آتی برای رفع این ابهامات تشکیل شده
  البته اکر در بطن جلسه بودین به بخشی از سوال شما جواب داده شد . لطفا صوتی و تصویری جلسه را بدقت مرور بفرمایین
  با احترام
  فداغ نیوز:خدمت سرور خودم مرور کردن فیلم شاید ابهامات مرا برطرف سازد ولی آیا ابهامات مردم هم می تواند بر طرف نماید >در ضمن ما به زودی قسمتهای مختلف ،بخش به بخش وبه طور کامل در معرض دید عموم قرار خواهیم داد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 9 =