خانه / اخبار کوتاه / محمد زینا فینال جنجالی را برد و قهرمان مسابقات فوتسال جام نوروز ۴۰۳ فداغ شد

برای ADSL ارد و فداغ مخابرات باید زیر ساخت را آماده کند

رییس مخابرات گراش می‌گوید راه‌اندازی ADSL برای بخش ارد در برنامه‌های این اداره وجود دارد ولی او قول مساعدی برای دیگر روستاهای شهرستان ندارد.
محمد عباسپور، رئیس مخابرات گراش هزینه‌بر بودن و عدم بازدهی اقتصادی را دلیل بهتر نشدن اینترنت بخش‌های شهرستان گراش عنوان کرد. عباسپور می‌گوید: در شهر گراش در حالی که دوازده هزار مشترک خط ثابت تلفن دارد، تعداد ۸۰۰ مشترک، از اینترنت پرسرعت استفاده می‌کنند. در روستاها اگر مخابرات هم هزینه کابل کشی و تجهیز سخت‌افزاری آن را بپردازد که مبلغی حدود پانصد میلیون تومان است، احتمال این که سرویس‌دهنده‌های اینترنت شهرستان برای گرفتن اشتراک پا پیش بگذارند کم است.
ساسان جهان‌پناه از فعالین فداغ در شبکه‌های اجتماعی است. او معتقد است مسئولین فداغ نمی‌دانند اینترنت چیست به خاطر همین موضوع را پیگیری نمی‌کنند. اما علی‌اصغر خاکبیز می‌گوید موضوع را از طریق شهرستان و استان پیگیری کرده است از نظر مخابرات این کار توجیه اقتصادی ندارد راه سرمایه‌گذاری خود فداغی‌ها است.
مهندس عبدالرضا هرمزی مدیر شرکت هرمز کامپیوتر می‌گوید: ما از سال‌های پیش برای راه‌اندازی اینترنت ADSL در روستاها اعلام آمادگی کرده‌ایم در این مورد مخابرات باید زیرساخت‌ها را آماده کند.
مهندس هرمزی وضعیت اینترنت در روستاهای گراش را از دغدغه‌های همیشگی شرکت خود می‌داند و می‌گوید: برای رفع بخشی از مشکلات دسترسی به اینترنت با کمک مخابرات اینترنت آسان با شماره ۹۷۱۰ را راه‌اندازی کرده‌ایم. که کاربران نیازی به تهیه کارت نداشته باشند و هزینه اینترنت آن‌ها از طریق قبض تلفن پرداخت می‌شود.

متن فوق بدون سانسور از لینک زیر گرفته شده است ودرآن چیزی که بیشتر از همه جلب توجه می کند دروغ پردازی وتبعیض می باشد
http://hcc.ir/1391/03/22/برای-adsl-ارد-و-فداغ-مخابرات-باید-زیر-ساخت-ر/
آیا ساسان جهان پناه که خود یکی از روشنفکران فداغ می باشند فرموده اند فداغیها نمی دانند اینترنت چیست ؟احیانا اگر آقای جهان پناه این متن را مطالعه فرمودند که حتما مطالعه خواهند فرمود می خواهیم که این زمینه شفاف سازی نمایند
مردم فداغ در حال حاظر به صورت گسترده از اینترنت لاک پشتی استفاده می نمایند واینها برمیگردد به تبعیض شهرستانمان نسبت به شهرها وروستاهای تابعه
ما روزی دهها نظر در رابطه با مسائل اینترنت وکج نظریهای مسئولین بدستمان می رسد که همگی حکایت از شوق وعلاقه مردم فداغ به اینترنت دارد
پس از مسئولین می خواهیم که بین ارد وفداغ تبعیض قائل نشوند وهر برنامه ای دراین زمینه دارند استثناء قائل نشوند

درباره‌ی فداغ نيوز

7 نظر

 1. با توجه به اینکه رئیس جمهور به استان فارس آمده اند و به شهرستانها نیز خواهند آمد باید دید که مسئولین فداغ با استفاده از این موعیت چه کاری انجام خواهند داد؟؟؟

 2. مهم اینه که نباید بین افراد تبعیض قائل بشن.

 3. ساسان جهان پناه

  با سلام . لطفا مطالب را درست اعلام کنید . این مسئولین فداغ هستند که به خاطر بیسوادی نمی دانند اینترنت چیست . در حالی که فداغ با داشتن دانشجویان زیاد به اینترنت پرسرعت احتیاج دارد . چرا باید اینترنت پرسرعت به ارد بدهند و مسئولان پیگیر این مسئله نباشند ؟ انها از اینترنت استفاده نمی کنند و نیاز ان را احساس نمیکنند. فداغ نیوز جمله بالا که نوشتید فداغی ها نمیدانند اینترنت چیست را اصلاح کن چون من فقط مسئولین فداغ را گفتم .

 4. ساسان جهان پناه

  با سلام . لطفا درست اطلاع رسانی کنید . من گفته ام مسئولین فداغ نمی دانند اینترنت چیست و در فیسبوک از فداغی ها پرسیده ام که ایا این از بیسوادی مسئولین هست که نمیدانند اینترنت چیست و دوستان نظرات خود را اعلام کرده اند . فداغ به علت داشتن دانشجویان زیاد به اینترنت پرسرعت احتیاج دارد و مسئولین فداغ هیچ اقدامی نکرده اند. اقای اصغر خاکبیز که پیگیر این کار شده سمتی در فداغ ندارد و باز هم میگویم مسئولین کاری برای اینترنت فداغ نکرده اند .

 5. با سلام
  بابا اينا همش از بي عرضكي مسؤولان فداغه

 6. به نظر من کسانی که نیاز به اینترنت پر سرعت در فداغ دارند بهتر است به سراغ شرکت مخابرات نروند زیرا خدمات دهی اینترنت مخابرات حتی در بندرعباس هم مطلوب نیست و در حال حاضر ما از اینترنت بی سیم وایمکس مبین نت استفاده می کنیم. فداغیها نیز می توانند از این طریق اقدام کنند.

 7. با درود
  باکمال معذرت چنانچه گفته با شند پو زش میطلبم
  دیگر اینکه الحمد الله از بچه چهار ساله تا حدود هفتاد ساله همه واردند ولی چیزی که است از هفتاد به بالا مثل ما زیاد وارد نیستند وباور کنید که نوه هایم چیز ها ئی میدانند که من امکان یاد گرفتن ان برایم غیر ممکن است با معذ رت احمد جهان پناه فداغ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + = 11