خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

برتری قاطع دکتر جعفرپور در انتخابات مجلس شورای اسلامی

دکتر جمشید جعفر پور با اکثریت آراء برای چهار سال دیگر ، به عنوان نماینده مردم لارستان – خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد .
با اعلام رسمی شمارش آراء از 118296 رای ماخوذه ، دکتر جعفرپور با 38766 رای ف راهی بهارستان شد .
زاهدی با 17164 رای – محبی با 13757 رای – حسین شیری 11708 رای – بهمنی با 9597 رای – قاسمی با 5690 رای – هوشمند با 5571 رای – سپاده با 4881 رای زارعی با 4416 رای و علیزاده با 2166 رای نفرات بعدی بودند .
در پی انتخاب مجدد دکتر جمشید جعفرپور به عنوان نماینده مردم لارستان – خنج و گراش شورای اسلامی فداغ پیام تبریک خطاب به ایشان صادر کرد
421215856_54940

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. یک فداغی

    باسمه تعالی با سلام؛ شما منظور مرا متوجه نشده اید؛ لطفا ابتدا متن را به دقت بخوانید سپس پاسخگو باشید.

  2. یک فداغی

    باسمه تعالی با سلام؛ فقط چند سؤال تأمّل برانگیز: نتیجه ی آراء مردم فداغ در این انتخابات یعنی انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی چه بود؟ چه کسی بیشترین رأی را کسب کرد؟ و به راستی چرا چنین اتفاقی افتاد؟ پس از یافتن پاسخ این سؤالات دوباره متن فوق که از سوی شورای فداغ صادر شده را بخوانید…! کدام اهالی که به آقای جعفرپور رأی ندادند و در ذیل نامه ی فوق ذکر آنها به میان آمده؟ این هم از شاهکارهای شورای فداغ است. یادمان نرود اعضای شورا برای آقای جعفرپور تبلیغ نمی کردند و معتقد بودند باید ملت به شخص دیگری رأی بدهد.
    فداغ نیوز: سلام دوست عزیز . انتخاب کاندید جهت رای دادن کاملا اختیاریه و این دلیل نمیشه چون کاندید مورد نظر شورا بر فرض رای نیاورده به جناب جعفرپور تبریک گفته نشه .البته این نظر منه . شاید نظر اعضای شورا چیز دیگه باشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + = 8