خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

با افرادی که بدون برگ واگذاری اقدام به تصرف یا دیوار کشی نموده اند به شدت برخورد خواهد شد

index

با افرادی که بدون برگ واگذاری اقدام به تصرف زمین (به گفته مهندس جمشیدی) در محدوده چاه نبی نموده اند از طریق مراجع قضایی و  به شدت برخورد خواهد شد .

مهندس جمشیدی ریاست  بنیاد مسکن  شهرستان گراش در این رابطه به خبرنگار فداغ نیوز گفت : بنیاد مسکن در نظر دارد طبق طرح تفکیکی اقدام به واگذاری اراضی چاه نبی  به افراد واجد شرایط  و  کسانیکه دارای نسخ قدیمی دارند نماید .

مهندس جمشیدی  همچنین گفت: با افرادی که بدون برگ واگذاری اقدام به تصرف یا دیوار کشی نمودند از طریق مراجع قضایی برخورد خواهد شد .
زمینهای چاه نبی وارث پدران و اجداد مردم فداغ بوده که اخیرا بنیاد مسکن با طرح ادعای تصرف این زمینها توسط مالکین و مردم ، قصد دارد از طریق مراجع قانونی اقدام نماید

درباره‌ی فداغ نيوز

5 نظر

 1. با سلام
  جناب قاسمی لطفا از قول اهالی فداغ به آقای جمشیدی بفرمایید شما قصد تصاحب زمین هایی رو دارید که آبا و اجداد ما همه زندگیشان را صرف آبادانی آن کرده اند. ما به هیچ وجه از زمینهایی که حق فرزندان ماست حتی یک وجب آن دست نمیکشیم.

 2. احسنت بر خبرنگاری که از هیچ‌ چیز خبر ندارد . جنابعالی اگر زمین آبا و‌اجدادی ات را ازت بگیرند و دوباره به خودت بفروشند زمین خوار محسوب میشی ؟؟؟؟

 3. محمدسلیمی

  با سلام و احترام خدمت مدیر محترم سایت جناب آقای قاسمی .
  بایستی بحضورتان اعلام دارم که زمین چاه نبی را که نام از آن می بری میشناسید ؟ میدانید حدود آن تا کجاست که درباره آن به خودتان اجازه می دهید به مالکین 80 ساله آن برچسب زمین خواری بزنید ؟ آیا از خودتان پرسیدید که چرا نام چاه برآن گذاشته اند ؟ برای اینکه دیگر از این عنواین نصیب مالکین فقیر این زمین ها نفرمایید برخود لازم دانستم چند کلمه ای صرفا جهت اطلاع شما و خوانندگان مطالب سایت عرض کنم .
  زمین چاه نبی یکی از زمین های چندگانه اطراف فداغ است که همگی بصورت شرکای چند نفره از سوی معتمدین و ریش سفیدان فداغ همانند دیگر تلمبه های حومه فداغ به مالکین آن واگذار شد . پدر جناب عالی هم از داشتن این زمین ها بی نصیب نبوده و در تلمبه برادران خدمتی (اگر اشتباه نکنم ) سهمی دارد . از دیگر زمین هایی که همانند اینها می توان از آن نام برد زمین چاه سیدان محترم فداغ ، تلمبه برادران خرمدل ، زمین تلمبه برادران تقی نژاد ، زمین تلمبه برادران زمانی ، زمین تلمبه برادران کهنسال و خاکبیز که همگی ده تا دوازده نفر سهام دار این زمین ها بوده اند که الان هر کدام از این زمین ها به 100 تا 120 نفر می رسد . آیا اینها را می توان زمین خوار دانست .؟! زمین چاه نبی و بقیه زمین های نامبرده شده همگی دارای مدارک محلی و قدیمی هستند . متاسفانه زمین چاه نبی به دلیل بایر و غیر قابل کشت بودن آن به طایفه ای فقبر از فداغ واگذار شد که هرگونه کشتی در آن انجام شد مثمر ثمر نبود و از ابن بابت به چاه نبی یعنی چاهی که هیچ چیز سبز نشد معروف شد . یعنی کلمه نبی یک کلمه فداغی است و از نام مبارک پیامبر گرفته نشده است ؟ شاهد حرف های دست و پا شکسته من معتمدین اند ، از جمله پدر بزرگوار جنابعالی . در پایان از شما برادر گرامی تقاضا مندیم ضمن احترام به تمام مالکیت های محلی در فداغ ، از بکار بردن صحبت های نسنجیده خودداری فرمایید . با تشکر محمد سلیمی .

  • فداغ نيوز

   با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما برادر بزرگوار و کلیه مالکین محترم چاه نبی .
   متنی که مطالعه فرمودید صرفا یک خبراست و بنده نه آن را تایید و نه تکذیب می کنم .
   در روزهای اخیر موج انتقادات مبنی بر اینکه نباید این خبر منتشر می شد متوجه سایت فداغ نیوز بود .با تمامی احترامی که برای مالکین محترم چاه نبی قائل می باشیم باید به استحضار برسانیم که این سایت در مورد نقل قول از افراد و درج آن هیچ گونه مسئولیتی ندارد هرچند می دانیم که حق با مالکین زحمتکش چاه نبی می باشد .از ریاست محترم بنیاد مسکن هم می خواهیم در مورد زمینهای چاه نبی تجدید نظر فرمایند و اختلافات فیمابین را از طریق مذاکره حل و فصل نمایند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + 9 =