خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

برنامه های بسیج فداغ بمناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش پایگاه امام خامنه ای ، برنامه های هفته دفاع مقدس با همکاری نهادهای نظامی وانتظامی فداغ، پایگاههای مقاومت بسیج منطقه، و با همکاری شورای محترم فداغ، به اجرا در می آید.
بسیج فداغ اهم برنامه های این نهاد را در هفته دفاع مقدس ، به شرح زیر اعلام فرمودند.
دیدار با خانواده معظم شهدای گرانقدر فداغ -رژه تاکتیکی در ناحیه گراش – نصب بنر و پرچم و پلاکارد در سطح فداغ -غبار روبی از قبور مطهر شهدای فداغ -برپایی ایستگاه صلواتی و برنامه های متنوع دیگر
4

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. سلام بر مدیریت محترم فداغ نیوز . لطفا این مطلب را منتشر فرمایید .همانگون که مطلعید ما هم اکنون در هفته مقدس قرار گرفته ایم . طبق خبری که خودتان منتشر نمودید قراره بیسجیان عزیز فداغ در سطح فداغ به اجرای برنامه های متنوع بپردازند .من فقط یه سئوال از این بسیجیان عزیز و قضاوت با مردم را دارم .
    آیا بجای برنامه های متنوع و زود گذر و خرجهای نه چندان سودمند بهتر نیست مرقد این عزیزان شهیدمان که سالهاست تخریب شده اند و به قولی به دلیل کمبود بودجه ، به صورت کاملا زشت و زننده رها شده اند > مرمت کنند .
    مگر نه این است که هفته دفاع مقدس حاصل رزمندگی و از جان گذشتگی این عزیزان است . پس اول شهدا را در یابید . به امید جواب قانع کننده از سوی مسئولین عزیز

  2. هفته دفاع مقدس بر همه ملت سلحشور و قهرمان ايران اسلامي كه 8 سال جانانه از اسلام، ميهن اسلامي و ناموس مان دفاع كردند مباركباد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = 12