خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروز ۴۰۳ فداغ و صدرنشینی تیم محمد زینا با گلباران تیم مهدیه بیرم

بیانیه طلاب هرمزگان علیه گروهک تروریستی داعش

اساتید و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت و ائمه جمعه و جماعات هرمزگان در بیانه های جداگانه حمله گروهک تروریستی داعش به کشور عراق را شدیدا محکوم کردند
.L3Zhci93d3cvdmhvc3RzL2toYWxpamVmYXJzLmlyaWIuaXIvaHR0cGRvY3MvaW1hZ2VzL3N0b3JpZXMvYWtzLWtoYWJhci9kYWVlc2gwMy5qcGc=

به گزارش واحد مرکزی خلیج فارس : در این بیانیه آمده است : بدون شک دست استکبار جهانی و صهیونیسم گرداننده عروسک خیمه شب بازی داعش است و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی ، این گروهک تروریستی روزی بلای جان کشورهای حامی خود در منطقه خاورمیانه می شود.

در بخش دیگر این بیانیه آمده است : گروهک تروریستی داعش نه شیعه است و نه سنی ؛ چنین انحراف و بدعتی تنها مولود ارتباط قوی اسرائیل با سران برخی کشورهای اسلامی است که به بتدریج با روی کار آمدن سلاطین فاسد بر بلاد اسلام ، زمینه را برای تغییر نگرش و پسرفت فکری مسلمانان فراهم کرده است.

در این بیانیه با تأکید بر اینکه داعش و گروهک های تروریستی و تکفیری هیچ ارتباطی با فقه ، اعتقادات و باورهای اهل سنت ندارند ، با صدای بلند و رسا تمام مسلمانان جهان را اعم از شیعه و اهل سنت به تقویت وحدت و یکپارچگی و حمایت از مواضع هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی دعوت کرده است.

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

 1. با درود .. مروری بر تاریخ .
  هجوم خونخواران بر ایران در جنگهای . قادسیه . و جلولا . ونها وند . وغیره و قتل عام مردم ایران وغارت و ویران کردن شهر ها و به اسارت گرفتن زنان و دختران و فروش انها در بازار برده فروشان .
  قتل عام مردم ایران بوسیله خلفای اموی و عباسی .پ
  قتل عام ارا منه بوسیله عثما نیها .
  قتل عام مردم عراق بوسیله وها بیها .
  قتل عام مردم هند وستان بوسیله سلطان محمود غز نوی 17 بار .
  اینک هم قتل عام همه بو سیله همان وها بیها و سلفیها و تکفیریها های موسوم به داعش . .
  اینها همیشه حیوانا تی وحشی و خونخوار بوده وهستند و خو اهند بود .
  لعنت خدا و لعنت ابلیس بر همه انها باد .

 2. با درود … خود کرده را تد بیر نیست نتیجه عمل هرکس دامن خودش را میگیرد . شا میها و عرا قیها از زمان امام حسین تا زمان صدام حسین سزای اعما لشان با ید پس بدهند . واز اینکه عراق 3 تکه میشود من خو شحالم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 4 = 9