خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

بیش از هشت ماه محرومیت از هشت میلیارد تومان بودجه محرومیت زدایی…! سهم بخش فداغ و خلیلی کجاست؟

بیش از هشت ماه محرومیت از هشت میلیارد تومان بودجه محرومیت زدایی…! سهم بخش فداغ و خلیلی کجاست؟

✍️: فاضل نریمانی

اردیبهشت چهارصد و یک، دکتر حسین زاده از تخصیص بیش از چهارده و نیم میلیارد تومان اعتبار در قالب محرومیت زدایی برای دو بخش مرکزی و ارد در راستای حل بحران آب منطقه خبر داد.

در دیداری که با پیگیری ناحیه مقاومت سپاه شهرستان انجام گرفت، جمع خاصی از معتمدین فداغ در مسجد بعثت با نماینده پنج شهرستان دیدار کردند. در این دیدار دکتر حسین زاده از تخصیص دوازده میلیارد تومان اعتبار مشترک برای بخش ارد و بخش مرکزی خبر داد. همچنین وعده تخصیص دو میلیارد تومان برای تکمیل سالن ورزشی در فداغ و نیز مبلغ پانصد میلیون تومان برای اصلاح خط انتقال آب در منطقه بزرگ فداغ و خلیلی را دادند که همه این اعتبارات از بودجه محرومیت زدایی شهرستان با پیگیری نماینده پرتلاش پنج شهرستان مصوب شده بود.

خرداد ۴۰۱ نیز محمود طاهرزاده فرماندار شهرستان در گفتگو با خبرنگار مهر، بر ضرورت اقدامات اساسی برای حل بحران آب در بخش مرکزی این شهرستان تاکید کرد.

وی از توسعه مجتمع آبرسانی فداغ خبر داد و افزود: ۱۰ کیلومتر تعویض شبکه از روستای کردشیر به سمت فداغ، سه کیلومتر اصلاح شبکه در مجتمع فداغ، تعویض ۸۵۰ متر خط انتقال مخزن خلیلی‌، ساخت مخزن ۵۰۰ متر مکعبی در روستای خلیلی، ساخت مخزن ۱۵۰ مترمکعبی روستای لب اشکن و ۲۰۰ متر مکعبی روستای حسین آباد با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

اکنون پس از گذشت چندین ماه از وعده مسئولين مبنی بر توسعه مجتمع آبرسانی فداغ و خلیلی، صرفا شاهد تحقق سه مورد از موارد ذکر شده هستیم: اصلاح شبکه آبرسانی در محله گهدم فداغ، تعویض ۸۵۰ متر خط انتقال مخزن خلیلی و کف شکنی دو حلقه چاه آب مجتمع فداغ در عمادشهر…

امید داریم مسئولين محلی مان در فداغ، خلیلی و روستاهای همجوار بجد پیگیر تحقق وعده های مسئولین در شهرستان و استان باشند تا شاهد احقاق حق اهالی این منطقه باشیم.

#صدای_فداغ

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 14