خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

تأکید امام جمعه بندرعباس بر فریاد مرگ بر آمریکا در راهپیمایی 13 آبان

امام جمعه بندرعباس گفت : مردم انقلابی هرمزگان بار دیگر با شرکت در راهپیمایی 13 آبان فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند

naeem abadi08.

آیت الله نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه امروز بندرعباس با اشاره به روز 13 آبان که روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است ، افزود : تحقیر آمریکا با تسخیر لانه جاسوسی این کشور به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) از مهمترین برکات این روز است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت : افشای اسناد سیاستهای جنایتکارانه آمریکا بر علیه کشورهای دیگر از دیگر برکات روز 13 آبان است.

آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه 8 آبان روز بسیج دانش آموزی است ، افزود : یکی از بهترین و حساسترین سن برای حضور در بسیج دوران نوجوانی و شرکت در بسیج دانش آموزی است.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری افزود : بسیج در اوایل روزهای پیروزی انقلاب اسلامی با حضور خود و با رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) سبب یکپارچگی و وحدت در کشور شد و توطئه های دشمنان را سرکوب کرد.

خطیب جمعه بندرعباس با اشاره به 14 آبان روز فرهنگ عمومی گفت : اگر فرهنگ یک جامعه دارای مفاهیم اساسی باشد رشد و توسعه را به دنبال دارد.

آیت الله نعیم آبادی توجه بیشتر مسئولان کشوری به اختصاص بودجه بیشتر در بخش فرهنگ را خواستار شد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت : گسترش فرهنگ نماز یکی از بزرگترین اقدامات فرهنگی است اما هنوز در کشور هزاران روستای بدون مسجد وجود دارد.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 5