خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

تبلیغات پیامکی خود را بما بسپارید

بدون اینترنت به آخرین اخبار فداغ دسترسی پیدا کنید

فقط با ارسال عدد 1 به شماره  30009292002181

در هر جا و هر مکان از آخرین خبرهای فداغ با خبر شوید

به منظور رفاء حال همشهریان عزیز و آن دسته از عزیزانی که به هر نحوی به اینترنت دسترسی ندارند ، سامانه ارسال خبررسانی  آنی و پیامکی فداغ نیوز افتتاح شد .

شما عزیزان می توانید جهت در یافت آخرین خبرها در پایگاه خبری فداغ نیوز عدد  1   (به زبان لاتین) را  به شماره  30009292002181 ارسال فرمایید .

سیستم به صورت خودکار آخرین خبر درج شده در سایت را به صورت آنی به شماره شما پیامک خواهد کرد .(ذکر این نکته را ضروری می دانیم که هر بار عدد 1 را ارسال نمایید خبر برای شما  ارسال خواهد شد چون بعضی از دوستان از ما پرسیده اند با وجود ارسال عدد 1 به سامانه فقط یک بار خبر برایمان ارسال شد . آری دوستان عزیز هر بار عدد 1 را ارسال نمودید فقط یک بارخبر به شماره شما پیامک خواهد شد

در ضمن شما عزیزان می توانید خبرهای خود را جهت درج در پایگاه خبری فداغ نیوز به  سامانه های 30009292002181  و  30009292145000  ارسال فرمایید

( فداغ نیوز پیشرو در امر اطلاع رسانی )

تحولی بزرگ در امر اطلاع رسانی:

با افتتاح سامانه دوم ارسال و دریافت فداغ نیوز که در نوع خود بی نظیر می باشد ارسال انبوه و آنی به سرتاسر کشور برحسب انتخاب شما فراهم شد .

اینک با عنایت به لطف خداوند و همکاری  دوستانمان در پایگاه خبری فداغ نیوز بزرگترین و پیشرفته ترین سامانه ارسال و دریافت پیامک انبوه به بهره برداری رسید .

و اینک فداغ نیوز آمادگی آنرا دارد که بر حسب انتخاب شما و به میزان در خواست شما ، پیامک انبوه به شهرها و مشاغل مربوطه ارسال نماید .

با افتتاح بزرگترین سامانه پیامکی در فداغ نیوز همشهریان عزیز می توانند بدون دغدغه پیامکهای تبلیغاتی خود را به مراکزمشاغل اهم از اصناف – پزشکان – مهندسان -و خدماتی ارسال نمایند .

برای مثال اگر شما خواهان ارسال  پیامک به کلیه پرستاران و یا پزشکان کشور و یا استان و یا شهر خود را دارید فقط با فشردن یک کلید پیام شما به همه موارد انتخابی خواهیم رساند .

ارسال پیامک انبوه به کلیه خطوط فعال اهم از ایرانسل و همراه اول چه دائمی و چه اعتباری در سرتاسر کشور – استان و شهر خود (مثال ” در حال حاضر 2880390 شماره  فعال همراه اول اهم از دائمی و اعتباری در استان فارس وجود دارد و شهرهای لاردارای 21139 شماره فعال و شهرهای گراش دارای 10724 شماره فعال . اشکنان 6191 و بیرم دارای 5697 شماره فعال همراه اول می باشند ) شما عزیزان فقط شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید و ارسال پیامک را بما بسپارید

از دیگر امکانات پیشرفته سامانه جدید فداغ نیوز اجرای نظرسنجیهای متنوع می باشد که به درخواست شما همشهریان عزیزقابل اجرا و فعال خواهند شد .

تبلیغات خود را بما بسپارید

فداغ نیوز آماده دریافت پخش تبلیغات  پیامکی شما ست

در این رابطه لطفا با ما  در تماس باشید

شماره های 30009292002181  و 30009292145000 به صورت شبانه روزی آماده دریافت پیشنهادات – نظرات و خبرهای شماست . از این طریق می توانید درخواست تیلیغات برای خود نمایید

و در پایان شعار ما را بخاطر بسپارید

فداغ نیوز همیشه باشماست

thCAWXBMO2

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. فداغ دانلود

    با تشکر از شما همکار فداغی عزیز که بنر ما رو گذاشتی تو سایتتون خیلی ممنون

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 13