خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

تجلیل از خبرنگارفداغی در روز خبرنگار

در روز خبرنگار از خبرنگار ارزنده فداغ تجلیل بعمل آمد .
طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار،از خبرنگاران و فعالان رسانه ای هرمزگان در فرهنگسرای طوبی بندرعباس تجلیل گردید.
به گزارش صدف نیوز، طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با حضور بامری معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان، حجت الاسلام مرشدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعداد دیگری از مدیران اجرایی استان از خبرنگاران و فعالان رسانه ای هرمزگان و آقای حسین فریدونی ، خبرنگار زبده فداغی، در فرهنگسرای طوبی بندرعباس تجلیل گردید.

 

تجلیل از خبرنگارفداغی

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

  1. از انعكاس خبر تشكر مي كنم ولي ناقص است و در متن خبر اسمي از بنده نيست و اگر عكس باز نشود كسي نمي داند اين خبرنگار كيست.

  2. شایان ذکر است در مراسم روز خبرنگار، حسین فریدونی خبرنگار و سردبیر نشریه صدف و راشد انصاری خبرنگار روزنامه ندای هرمزگان به خاطر کسب مقام در جشنواره های شعر، جوایز و لوح تقدیر ویژه دریافت کردند.

  3. مگه فریدونه تنها خبرنگار فداغه؟چرا نام استاد علی اکسیر اولین خبرنگار بریتر که در جشنواره ها ی مختلف صاحب رتبه بوده ا ننوشتید.در این روز از استاد علی اکسیر خبرنگار روزنامه گامرون و سردبیر این روزنامه هم تقدیر و تجلیل شد.
    فداغ نیوز: سلام دوست عزیز متاسفانه نام دوست عزیزم آقای اکسیر به فداغ نیوز گزارش نشده بود و در این رابطه هم از شما و هم از دوست خوبم آقای اکسیر و هم مردم پوزش میطلبم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + 7 =