خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

تحکیم وحدت و ارتقاء همکاری با لارستانی های مقیم بندرعباس+ گزارش تصویری

از زمان انتخاب دکتر جمشید جعفرپور به سمت نمایندگی مجلس شورای اسلامی، وحدت و همکاری و حفظ ارتباطات درون و بیرون از حوزه انتخابیه همواره از اصول کاری وی بوده  و در این مسیر نیز قدم هایی برداشته شده است و جلسات متعدد وی در تهران و شیراز با همشهریان و افراد مختلف از حوزه انتخابیه همچنان ادامه دارد.

هع

در راستای تحکیم وحدت و ارتقاء سطح همکاری ها این بار جمعی از معتمدین لارستانیهای مقیم بندرعباس و معتمدین لارستان در تاریخ 20 دی ماه با مدیریت دفتر دکتر جعفرپور نماینده مجلس در بندرعباس تشکیل جلسه دادند. این جلسه حول محور ایجاد پل ارتباطی سیستم اجرایی و تصمیم گیری شهرستان با لارستانیهای مقیم بندرعباس، همچنین استفاده از پتانسیل های دوجانبه درجهت توسعه لارستان، تقویت مناسبات لارستانیهای مقیم بندرعباس و تشکیل کانون همیاری لارستانیهای مقیم بندرعباس برگزارگردید.

index

درابتدای جلسه ابتدا آقای اسلامپناه به نمایندگی ازطرف بیت آیت اله آیت الهی ضمن قرآئت قرآن ، پشتیبانی بیت آقای آیت الهی از این گردهمائی را اعلام کرد. سپس آقای حاج احمد راستی به نمایندگی از لارستانیهای مقیم بندرعباس مطالبی درخصوص سابقه 350 ساله مردم لارستان مقیم بندرعباس درتوسعه تجاری استان ابراز و برنامه اینده راتشریح نمود.

یس

بعد از آن آقای مظفری رئیس دفتر نماینده مجلس در لارستان، درخصوص اهداف جلسه بصورت مبسوط توضیح ارائه کرده و در ادامه دکترهوشنگ جعفرپور اهداف جلسه راتحلیل نمود و آقایان روئینا، معتمد (مدیرکل اقتصادی استانداری هرمزگان) ،حزنی،دکترعسکری، آهنگ (به نمایندگی از اوزی های مقیم بندرعباس)، آوازه ، وجدانی، راشدانصاری وجمعی دیگر ازمعتمدین مطالب مبسوطی اظهارداشتند. درپایان 17 نفربعنوان هیئت موسس  انتخاب که آقای اسدی به نمایندگی از دفتر پیرامون اساسنامه کانون لارستانی های مقیم بندرعباس توضیحاتی را ارائه کرد . درپایان مقررگردید دردهه اول اسفند ماه همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس باحضور مسئولین بلندپایه هردوشهرستان برگزارشود .

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دکترجعفرپور

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. علی اصغر خاکبیز

    بنام خدا 
    این گرد همایی و تحکیم رابطه و تشکیل (انژیو ) آغاز حرکتی نوین و برنامه ای است که در دراز مدت نتیجه آن حاصل و مردم شریف لارستان و دیگر شهرهای وابسته از ثمره خوب و شیرین این اتحاد و همدلی  بهره مند خواهند شد . انشاالله آنروز نزدیک است . همه لارستانیها خصوصا فداغیهای عزیز و سایتهای خبری فداغ . خبرنگاران و دیگر رسانه های جمعی وابسته را به صیانت از این جلسات تحکیم وحدت توصیه مینماییم 
    با احترام : علی اصغر خاکبیز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 9 =