خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

سپاهان با شكست استقلال به مرحله یك چهارم نهایی راه يافت

تیم سپاهان اصفهان با پیروزی مقابل استقلال تهران،‌گام به مرحله یك چهارم پایانی لیگ قهرمانان فوتبال باشگاه های آسیا گذاشت. در این دیدار كه در حضور بیش از 12 هزار تماشاگر ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد، تیم سپاهان با دو گل حریف خود را شكست داد و به مرحله بعدی رقابت ها صعود كرد. برونو سزار برزیلی در دقیقه هشت و محسن بنگر در دقیقه 35 برای تیم سپاهان اصفهان گلزنی كردند.

طلایی پوشان اصفهان شروع توفانی را در این دیدار داشتند به طوریكه با پاس های تكضرب و كوتاه توانستند از كناره ها خطراتی را بر روی دروازه سید مهدی رحمتی سنگربان استقلال ایجاد كنند.

بازی تركیبی سوكای و محرم نوید كیا در جناح راست، نخستین صحنه خطرناك بازی را دقیقه پنج به وجود آورد، مهاجم آلبانیایی سپاهان در موقعیت تك به تك با رحمتی قرار گرفت اما سنگربان استقلال شوت سوكای را به كرنر فرستاد.

حملات طلایی پوشان سپاهان در دقایق ابتدای بازی ادامه یافت تا اینكه این تیم بر روی شوت غافلگیر كننده نویدكیا از جناح راست، دفع ناقص رحمتی،‌تعلل مدافعان استقلال و بغل پای دقیق برونو سزار به گل رسید.

عطش بازیكنان تیم سپاهان بعد از گلزنی فروكش كرد به گونه ای كه آنان با تجمع در میانه میدان و پرس بازیكنان حریف قصد داشتند تا بازی را كنترل كرده و در ضد حملات به سمت دروازه استقلال نزدیك شوند اما سوكای و سزار در دقایق 15 و 19 نتوانستند از موقعیت های خود به خوبی استفاده كنند.

در شرایطی كه در اواسط نیمه نخست، توپ و میدان در اختیار استقلال بود، طلایی پوشان در دقیقه 35 صاحب یك ضربه كرنر از جناح چپ شدند، جانواریو سانتری را بر روی دروازه استقلال ارسال كرد كه سوكای با ضربه سر، موقعیت ایده آلی را برای بنگر مهیا كرد كه این مدافع پیش تاخته با ضربه سر ،‌توپ را درون دروازه رحمتی جای داد تا سپاهان در آستانه صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا قرار گیرد.

در این نیمه، بازیكنان تیم استقلال با ارائه یك بازی پر اشتباه و ناهماهنگ،‌ دور از انتظار ظاهر شدند تا با شكست به رختكن بروند.

آبی پوشان بعد از نخستین گل بازی،‌حملات پراكنده و بی برنامه ای را از جناحین به روی دروازه سپاهان طراحی كردند اما موفق به نزدیك شدن به سمت دروازه رحمان احمدی سنگربان سپاهان نشدند.

سرمربی تیم استقلال در اواخر نیمه نخست با فرستادن گوران یوكوویچ به میدان، قصد داشت تعادل را در میانه میدان ایجاد كند تا آبی پوشان بتوانند خطراتی را بر روی دروازه حریف ایجاد كنند اما حربه پرویز مظلومی گره ای گور این تیم را باز نكرد.

دراین نیمه، مجتبی جباری هافبك بازیساز استقلال اسیر یارگیری امید ابراهیمی بود و نتوانست خلاقیت های خود را به نمایش بگذارد.

در نیمه دوم،‌ بازی منطقی و هوشیارانه بازیكنان تیم سپاهان اصفهان ادامه یافت ، آنان با تجمع در میانه میدان قصد داشتند ارتباط خط هافبك و حمله استقلال را قطع كرده و در ضد حملات به سمت دروازه استقلال نزدیك شوند.

آبی پوشان نیز در این نیمه با دوندگی بسیار در اندیشه جبران گل های خورده بودند اما بازی پر اشتباه و بدون برنامه آنان باعث شد تا این تیم یكی از ضعیف ترین دیدارهای خود را به نمایش بگذارد تا وداع تلخی از لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا داشته باشد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + 2 =