خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

تخریب آب انبارهای متروکه کی وچه زمان؟

درسال جاری شاهد سقوط یک شهروند فداغی در یکی از این آب انبارها بوده ایم .

زمانیکه این خبر از همین سایت منتشر شد اکثریت قریب به اتفاق مردم بر این باور بودند که باید آب انبارهای مخروبه را به کلی نابود کرد .

تنها کسانی دراین زمینه وتخریب آب انبارها سکوت اختیار کردند که وظیفه تخریب  بر عهده آنها بود .

همه ما می دانیم که اشخاص به تنهایی وبدون مجوز قادر به تخریب آب انبارهای متروکه نیستند، و در این زمینه دهداری ویا شهرداری ،صاحب اختیار می باشد .

اما با کمال تاسف ،دهداری فداغ در این زمینه کاملا سکوت اختیار نموده و در برابر نظرات مردم عکس العملی از خود نشان نداده است .

این درست که در حال حاضر به دلیل شور بودن آب شرب فداغ ،مردم مجبور هستند که از آب این آب انبارها ،علارغم غیر بهداشتی بودن استفاده نمایند .

اما حرف ما با آن تعداد آب انبارهایی می باشد که نه تنها آبی را در خود جای نداده است بلکه چهره فداغ را نیز زشت جلوه داده و محل پرتگاه هر جانور جانداری خواهد بود .

دهداری محترم فداغ ،باید دراین زمینه به خواسته به حق مردم توجه نماید وتا اتفاق تلخ دیگری رخ نداده وخانواده ای به خاطر سقوط یکی از اعضایش دراین آب انبارها، داغدار نشده است، نسبت به تخریب آنها اقدام نماید. در غیر اینصورت عواقب خطرناک آن تنها متوجه این نهاد محترم خواهد بود .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

4 نظر

  1. salam omidvaram masolin sarian baray takhrib abanbarhay ghadimi aghdam konan

  2. سلام به نظر من آب انبارهایی که قدمت تاریخی زیادی داشته اند و اکنون در حال تخریب هستن رو ما نباید نخریب کنیم…. اینها نشان دهنده فرهنگ گذشته ماست . و عاقلانه به نظر نمیاد که آثار فرهنگی و اون چیزهایی که نشان دهنده ذکاوت و خلاقیت گذشتگان ماست رو تخریب کنیم . اینها میراث فرهنگی ما محسوب میشن  با گذاشتن حفاظ و فنس های مخصوص میشه از سقوط حیوانات و بعضا انسان تو اونها جلوگیری کرد و حقیقتا هزینه  این کارها خیلی کمتر از خراب کردن چنین میراث ارزشمندیه . اما معضل کمبود آب شیرین هم با مدیریت صحیح آب انبارها به راحتی قابل حله و. اگه بهداشت نظارت صحیحی بر آب انبارها با توجه به استفاده مردم از اونها داشته باشه میتونه از آلوده شدن اونها  جلوگیری کنه با توجه به استفاده اکثریت مردم از آب آب انبارها بهداشت محلی موظف به کنترل اونها و بهبود کیفیت آب اونها و گند زداییشونه …. پس به نظر من ما میتونیم با مدیریت درست و با هزینه های کمتر هم میراث گرانبهای فرهنگیمون رو حفظ کنیم  که خودش زیبایی و هوش فرهنگی ما رو نشون میده و هم اینکه از آب انبارهامون به نحو احسن بهره برداری کنیم …. از مدیر سایت تقاضا دارم نظر من رو به عنوان مطلب تو صفحه سایت بذارن تا نظر بقیه دوستان رو هم در این باره بدونیم 

  3. یک فداغی

    متاسفانه اینها بیشتر به فکرخودشان هستند تا مردم

  4. داغدیده

    با سلام خدمت مدیریت محترم فداغ نیوز .از اینکه حرف دل هزاران مردم فداغ را می زنید ممنونیم .واقعا باید این آب انبارهای مترکه که جز ضرروزیان چیزی دیگری برای مردم فداغ ندارند را تخریب نمود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + 9 =