خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

تذکر نماینده مردم به وزیر نیرو در خصوص رفع تبعیض تعرفه برق مناطق گرمسیری

دکتر جعفرپور ، نماینده مردم لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، چهارشنبه 18 تیر ماه طی تذکری به وزیر نیرو، خواستار رفع تبعیض در تعرفه ی برق مناطق گرمسیر دارای شرایط مشابه گرمایی شد . این تذکر در صحن علنی مجلس از سوی هیأت رئیسه قرائت شد.
index
متن تذکر بدین شرح است : حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش ( که از مناطق محروم می باشند ) و سال های متمادی با حوزه انتخابیه مجاور دارای تعرفه یکسان مناطق گرمسیری رودند، از سال گذشته شاهد اصلاح تعرفه در حوزه انتخابیه مجاور می باشد ولی متأسفانه این اصلاح در حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش انجام نشده و تلاش های فراوان نیز تا کنون به نتیجه نرسیده و اعتراضات و نگرانی های شدید مردمی ممکن است منجر به تنش های اجتماعی گردد.
منبع: پایگاه خبری دکترجعفرپورنماینده محترم مردم لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی

index

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

  1. با درود .. لا مرد ما نند هر مز گان جز ه منا طق گرم یک میبا شد وفقط لار است که 3 ماه گرم یک و3 ماه گرم 2 دارد .
    خدا بیا مرزد عبد ا لله گناه یا عبد ا لله بهلول در میدان لار که همیشه میگفت . گر به امید دل لاری نشینی . بسی صبحا دل نا شتا نشینی .

  2. جوان فداغی

    واقعا ظلم بزرگی داره در حق ما میشه

  3. بايد اين تبعيض برداشته شود زيرا تعرفه برق در استان هرمزگان و استان بوشهر پايين تر از ساير مناطق است و شهرستانهاي لارستان، گراش و لامرد نيز جزو مناطق گرمسير هستند و بايد تعرفه برق آنان مشابه اين دو استان باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 6