خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

بازدید فرماندار گراش از تأسیسات ورزشی بخش ارد و آغصه

مهندس خواست خدایی فرماندار گراش به اتفاق اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان گراش از زمین های ورزشی بخش ارد و دهستان آغصه بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گراش، در این سفر که حسن نژاد رئیس هیئت فوتبال و موغلی رئیس هیئت پینگ‌پنگ نیز حضور داشتند مجموعه ورزشی شهدا و ساختمان فنی و حرفه‌ای ارد و زمین دهستان فداغ مورد بازدید فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرار گرفت. سپس با حضور در حسینیه خامس آل عبا ارد در حضور خواهران و برادران ورزشکار به بررسی مشکلات ورزش بخش پرداختند.

پس از خوشامدگویی نظام پور بخشدار ارد به فرماندار و هیئت همراه، اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان اظهار داشت اداره ورزش و جوانان گراش در سال۹۰ بیشترین توجه به ارد داشته و انشاا… در سال۹۱ نیز این روند ادامه خواهد داشت. حسن‌نژاد رئیس هیئت فوتبال نیز در خصوص وضعیت فوتبال شهرستان و حضور تیم‌های ارد در مسابقات باشگاهی گراش سخن گفت. مهندس خواست خدایی فرماندار گراش ضمن تشکر از بخشداری ارد و اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان گراش گفت: مسئولین گراش نگاه ویژه‌ای به بخش ارد دارند و تلاش ما بر این است که در تمام زمینه‌ها به خصوص در بخش ورزش و جوانان نگاهی فراگیر داشته باشیم، او افزود اعتبار سالن ورزشی آموزش و پرورش تأمین شده است و انشاا… در آینده نزدیک کلنگ آن زده خواهد شد. در ادامه جلسه به صورت پرسش و پاسخ ادامه یافت و اکبری به سؤال های مطرح شده خواهران و برادران پاسخ گفت.
منبع خبر:گریشنا
واما سخن یک کاربر فداغی خطاب به کسانیکه دم از گراش می زنند

اداره ورزش و جوانان گراش در سال۹۰ بیشترین توجه به ارد داشته و انشاا… در سال۹۱ نیز این روند ادامه خواهد داشت.!!!!”

همیشه تبعیض و همیشه ادامه ی تبعیض. بهتر است به جای بیشترین توجه به ارد یا هر جای دیگری ؛ توجهی مناسب و عادلانه به تمام نقاط وجود داشته باشد. به نظر شما چرا در لارستان مردم خواستار استان شدن هستند؟؟؟؟

بهتر است به عدالت و رفع مشکلات تمام مناطق بندیشیند و در تکلم نیز بیشتر دقت بفرمایید.

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. اولندش سلام.دوماً پرسپولیس اگه سقوط کنه میره دسته 1 و سوماً هم نمیره.سوماً هم بای

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + 1 =