خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

استاندارمحترم فارس درفداغ

درو دیوار مسجد زایر حسینی پوشیده شده بود از بنرهایی مبنی بر خیر مقدم به جناب استاندار فارس .

پرچم سه رنگ و خوش رنگ کشوراسلامیمان  ، دور تا دور مسجد را در بر گرفته بود .

در این میان استاندار محترم فارس به انتظارها پایان داد و در میان استقبال مردم و اعضای شورای اسلامی  ،  با مردم فداغ از نزدیک دیدار و گفتگو کرد .

امروز پنجشنبه  استاندار محترم فارس جناب دکتراحمدی  بعد از دیدار با مردم گراش – خنج و ارد وارد فداغ و از نزدیک با مردم دیدار و در مسجد زایر حسینی به ایراد سخن پرداختند .

قبل از این دیدار جناب دکتر احمدی با حضوردر کنار تونل بالنگستان ، از نزدیک در جریان روند ساخت آن قرار گرفتند .

قبل از سخنرانی جناب دکتر احمدی در مسجد زایر حسینی ، جناب آقای همایون جهانپناه  ریاست محترم  شورای اسلامی  به نیابت از مردم ، به استاندار محترم خیر مقدم عرض نموده و کمبودها و نارساییها و همچنین خواسته های مردم  را بیان فرمودند.

در حالی که مسجد زایر حسینی فداغ تقریبا مملو از جمعیت بود جناب دکتر احمدی  استاندار محترم فارس پشت میکروفن قرار گرفت و بر خلاف انتظار مردم که از ایشان انتظار خبر قریب الوقوع  ارتقاء به بخش را داشتند فقط به وعده های  داده شده قبل اکتفاء نمودند .

ایشان در بخشی از سخنان خود در جمع مردم فداغ فرمودند : شما مردم خود را معطل کمکهای دولت نکنید . خودتان هم دست بکار شوید و حرکتی از خودنشان دهید .

جناب دکتر احمدی با انتقاد از کسانی که در خارج از فداغ و به خصوص در بندرعباس سرمایه گذاری کرده اند فرمودند : بجای سرمایه گذاری در شهرهای دیگر بخاطر رونق شهر خود در فداغ سرمایه گذاری کنید تا نتیجه آن هم به نفع خود شما و هم مردم باشد .

دکتر احمدی در بخشی دیگر از سخنان  خود خطاب به مردم فداغ فرمودند : برای پیشرفت و آبادانی فداغ  ،مردم می توانند یارانه های خود را در اختیار شورا قرار دهند تا این نهاد بتواند با برنامه ریزی بر روی آن ، فداغ را آباد نماید .

این سخن جناب استاندار به مذاق هیچ فرد فداغی خوش نیامد و به نظر می رسد جناب استاندار به درستی توجیه نشده بودند که این مبلغ ناچیز یارانه کفاف حتی  یک روز مردم زحمتکش را هم ندارد چه برسد به اینکه راهگشای مردم در آبادانی باشد

آیا واقعا عقب ماندگی  ما مردم فداغ بسته به همین مبلغ یارانه است که جناب استاندار قصد دارند آنرا نیز از جیب مردم بیرون و خرج آبادانی محل نمایند .

کمک به شورای محترم جهت آبادانی محل کارخداپسندانه ای خواهد بود ولی آیا با این مبلغ ناچیز می شود حتی نفس کشید .

بعد از این سخنرانی  جناب دکتر احمدی  و هیئت همراه  فداغ را به مقصد بیرم ترک کردند .

H2250051 H2250040

H2250058 H2250032 H2250034 H2250035 H2250040 H2250051

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

11 نظر

 1. محمدصادق

  باسلام
  دوستان لطفا شایعه پراکنی نکنید.
  جناب سردار سازندگی آقای جهانپناه نه فقط واسه ایندوره شورا برنامه مدون دارن بلکه برای ادوار بعد شورا به همچین انسان شریف واصیل ومدیر لایق نیاز خواهد داشت.باوجود جهانپناه فداغ کم کم رو به پیشرفت بود لطفا شایعه های مخرب درست نکنید.
  باتشکر

 2. سلام باخبر شده ایم اقای جهان پناه می خواهد از شورا کنلره گیری کند.خواهشمندیم با ایشان مصاحبه ای انجام واهالی را از صحت وسقم این قضیه مطلع نمایید.
  فداغ نیوز: سلام دوست من .قبل از اینکه جواب شما را داده باشم یه تقاضای کوچک از حضرتعالی داشتم وآن اینکه لطف بفرمایید هر گونه سئوال و نظر در رابطه با مسئولین دارید حتما در قسمت پیام از شما ، پیگیری از ما به ثبت برسانید .
  راجع به سئوال حضرتعالی با جناب جهانپناه تماس گرفته و ایشان فرمودند که فعلا مشغول می باشند . معنی این حرف یعنی اینکه این خبر شایعه ای بیش نیست و جناب جهانپناه با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد

 3. با سلام
  با صحبت هایی که جناب استاندار ارشدترین شخص استان فارس در مورد پیشرفت ابادانی فداغ کردند کاملا ناامید شدیم.ظاهرا سفیر دولت امید وتدبیر ولخرجی نمودند و با دست به دست کردن ناامیدی، باد توخالی مدیریت وتدبیرش را در زمین مقابل پاس دادند.دستشون درد کنه.بهشون بگید جناب تو جیب ما را نزن بقیش پیشکش

 4. انشاءالله که سفر استاندار محترم فارس به فداغ منشاء خیر و برکت باشد و مشکلات فداغ کم کم برطرف گردد.

 5.     با درود  .. قیمت یک دلار 3-60 صدم ریال بوده ومیباشد که بدین وسیله تصحیح میگردد

 6.  بادرود  .. دیشب در بر نا مه تلوزیون صحبت این بود که در شیخ نشینهای  خلیج فارس  بنزین  وغیره ا ین قیمت است  وما داریم بمردم ار زان مید هیم .
  در زبان محلی ما مثلی است که میگو یند  .. هر کس به گز خودش گز میکند  . .
  جناب محترم  من بعد از سال 1332  تا ده سال قبل در کویت و قطر  ودبی و بحرین بوده ام که حدود سی سال ان در قطر بوده ام واز ان تاریخ تا امروز قیمت  یک دلار یکریال و شصت صدم ریال قطری بوده که هنوز همانطور  است بنزین تا روزی که من انجا بوده ام  لیتری یکریال ده صدم کم  بوده  اب وبرق برای  قطری مجانی بوده که هنوز هم است  در امد کار مندان جدید استخدام  7000 ریال تا 40000 ریال میباشد  بدون هیچگونه کسری مالیا ت  اب وبرق برای اجنبی  غیر قطری  کیلو وات  60 صدم یکریال  بوده چه یک کیلو وات  چه ده هزار کیلو وات مصرف داشته با شد  وخیلی چیز های دیگر  برای درمان قطری مجانی ورا یگان  وبرای ما سالی 100 ریال درمان ودارو مجان حتی اگر قیمت یک بسته ان هزار ریال باشد .  ایا فکر میکنید مردم نمید ا نند وهر انچه میگو هید چشم بسته قبول میکنند  شما اگر بیک تعا ونی مرا جعه نما هید چه یک کیلو چه هزار کیلو از ازن بخوا هید با همان قیمت به شما مید هند   امید وارم اگر مقیا سه ای با دیگرا ن در کار است  انطور که است بفر ما هید 

 7. امروز جناب فرماندار ثابت نمودن که مسیولین فداغ درباره مشکلات فداغ.مشکل اسفالت خیابان ها مشکل سالن ورزشی ….با ایشان هیچ صحبتی نشده وفقط اقای خرم که بفکر اب فاریاب حسن اباد و نفع وپیشرفت خود بوده با اقای فرماندار صحبت نموده ودیگر مشکلات بزرگ این مردم غیور را بگوش ایشان نرسانده

 8. علـــى رزمجــو از قطــــر

  با سلام انشاءالله كه سفري خوب و پرباري براي فداغ عزيزمان و مردم خونگرمش باشد اميدوارم كه يه نگاه خاصي به طرحهاي نيم تمام و متوقف شده از جمله تونل بالنگستان- بلوار ورودي فداغ- فلكه ورودي (تقاطع مرگ)ايستگاه آتشنشاني – سالن و زمين ورزشي داشته باشند و از جمله ارتقاي فداغ به بخش از شوراي جوان و تحصيلكرده فداغ هم ميخواهيم كه به قولهاي كه دادند عمل كنند و فقط در حد شعار نباشد البته كارهاي خوب انها هم در اين فاصله كم از چشم مردم پناه نيست

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = 15