خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروز ۴۰۳ فداغ و صدرنشینی تیم محمد زینا با گلباران تیم مهدیه بیرم

تصادف مرگبار در محور فداغ – محمدزینا

تصادف مرگبار در محور فداغ – محمد زنیا  یک کشته و چندین زخمی بر جای گذاشت .

سرشاخ شدن پزو پارس با پیکان در محور فداغ به محمدزینا ، شهروند فداغی بنام جابر دارش به شدت مصدوم و شهروند محمدزینا  بنام حسن حسینی معروف به حسن کاکا ، جان خود را در این صانحه دلخراش  از دست داد .

مصدومان این صانحه به بیمارستان بیرم انتقال داده شدند اما به واسطه وخامت حال شهروند فداغی ، نامبرده به بیمارستان لامرد انتقال داده شد .

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. با سلام خدمت مدیر توانی فداغ نیوز. یه مطلبی به ذهنم خطور کرده که لازم دانستم خدمتتان عرض نمایم . مدتیست که سایتهای منتسب به گراش از سایت فداغ نیوز رویگردان شده اند و هر خبری حتی مهم هم حاظر نیستند منعکس نمایند بر عکس سایتهای منتسب به لار فورا مطالب شما را منعکس می نمایند .سئوال من اینجاست با سایتهای گراش به مشکل خورده اید یا من اشتباه استنباط کرده ام ؟
    فداغ نیوز:با سلام به شما بازدیدکننده محترم .باید به اطلاع برسانم که متاسفانه فکر شما درست است .بعد از انتشار نامه جنجالی شورای فداغ و تشکر از نماینده محبوب لارستان در مجلس شورای اسلامی ، متاسفانه دوستانمان در سایتهای منطقه دچار سوء تفاهماتی شدند و بودن آنکه فکر کنند که ما فقط اخبار را منعکس میکنیم به نوع اخبار منتشر شده در فداغ نیور معترض بودند ولی هیچگاه آنرا بروز ندادند .ما با هیچکدام از این دوستان مشکلی نداریم و همیشه خواهان روابط دوستانه فیمابین بوده و هستیم .
    و حرف آخر اینکه روزی همه آنها متوجه خواهند شد که همه اینها سوء تفاهم بوده و مشکل آنچنانی وجود ندارد . ما مردم گراش را دوست و یاور خود میدانیم و همانگونه نیز به مردم شریف لار احترام میگذاریم . مشکل لار و گراش به ما ربطی ندارد و آنها خود باید مشکل خود را حل نمایند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + 1 =