خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

تاکید بر حل مشکلات روستاهای بخش مرکزی ، آبرسانی به روستاها ، پیش‌بینی اعتبارات امسال جهت روستاهای شهرستان و تسریع در جهت بازنگری طرح هادی فداغ در جلسه مدیرکل بنیاد فارس با مدیربنیاد مسکن شهرستان و بخشدار.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس و هیات همراه طی سفری ۵ ساعته در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ با حضور در محل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گراش با حضور ابولی (بخشدار بخش مرکزی) تشکیل جلسه و در خصوص مسائل مرتبط با شهرستان گفتگو و پیگیر مسائل گردیدند.
در ادامه مهندس زمانی (مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس) از پروژه طرح اقدام ملی گراش بازدید و پیگیر حل مشکلات مربوط به اخذ پروانه ساخت و تخفیفات شهرداری از طریق مکاتبه با استانداری فارس گردیدند.
مهندس بیژن جمشیدی (مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گراش) نیز با بیان اینکه اخذ تخفیفات شهرداری جهت کمک به متقاضیان این طرح و ساخت پروژه مهم و حیاتی می‌باشد بر تسریع صدور پروانه ساخت توسط شهرداری تاکید نمودند.
مدیر کل بنیاد مسکن فارس ضمن بازدید از روستاهای کسرالدشت، شمس‌آباد و همچنین آبادی‌های محمدآباد و سلطان‌آباد از نزدیک در جریان تصرفات غیرقانونی افراد سودجو و ساخت و سازهای غیرمجاز و غیرایمن قرار گرفتند و در پایان نیز به بررسی نحوه اجرای طرح هادی این روستاها پرداختند.

دکتر ابولی (بخشدار بخش مرکزی) که باتوجه به کسالت فرماندار شهرستان گراش در جلسه حضور یافتند، از مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در عملکرد خوب ستاد بازسازی زلزله شهرستان گراش تقدیرو تشکر نمود و همچنین تامین سیمان رهبری و مکاتبات جهت حل مشکل سیمان که باعث کندی روند بازسازی گردیده و همچنین خواستار حل مشکلات جهت حمل سیمان به روستاها گردید.
در ادامه آقای دکتر ابولی خواستار حل مشکلات روستاهای بخش مرکزی ، آبرسانی به روستاها ، پیش‌بینی اعتبارات امسال جهت روستاهای شهرستان ، تسریع در جهت بازنگری طرح هادی روستای فداغ بود.
مهندس زمانی نیز با اعلام دیون‌ سال‌های گذشته خواستار برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان جهت تامین اعتبارات لازم بودند.
بنیاد مسکن نیز در حوزه قیر رایگان با اعلام به دهیاری‌های محترم جهت انعقاد قرارداد آسفالت با پیمانکاران ، قیر مصرفی را که هزینه ای در حدود ۳۰ الی ۳۵ درصد از هزینه کل را شامل میگردد، تامین می‌نماید و این مورد دارای محدودیت زمانی بوده و می‌بایست تا یک ماه آینده این اعتبارات جذب گردد.
در پایان نیز مهندس زمانی از طریق تماس تلفنی جویای حال فرماندار محترم شهرستان گراش گردیدند.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 4 = 5