خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

تودیع و معارفه بخشداران گراش و ارد

امروز بعد از ظهر جلسه تودیع و معارفه بخشداران گراش و ارد برگزار گردید.

در این جلسه که درسالن  اجتماعات  فرمانداری شهرستان گراش برگزار گردید تودیع عبدالرحیم رحمانی به عنوان بخشدارسابق  گراش و معارفه آقای افسرجانی به عنوان بخشدار جدید این شهرستان انجام پذیرفت.

در این جلسه که در حضورجناب هاشمی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری – جناب مهندس نعمت الله خرم  و جناب همایون جهانپناه ریاست محترم شورای اسلامی فداغ  ، برگزار گردید همچنین تودیع جناب آقای امین نظام پور و معارفه آقای وحید صالحی به عنوان بخشدار جدید ارد انجام پذیرفت.

در این جلسه از بخشداران قدیم گراش و ارد نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در پایان این مراسم و به رسم یادبود و به پاس تلاشهای صادقانه رحمانی بخشدار مرکزی ، لوح سپاس و هدایایی از طرف شورای اسلامی فداغ به ایشان تقدیم گردید .

همچنین لوح یادبود سد تاریخی گمپو از طرف شورای اسلامی  فداغ به جناب آقای هاشمی مدیر کل سیاسی و انتخابات استان فارس تقدیم گردید

4444444  11111  555555  666666  2222222  3333333

7777777

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. علی اصغر خاکبیز

    مدیر محترم این بخش از دلنوشته حقیر را سانسور نکند
    دولت به فکر بقاء خودش هست تا به فکر سلامت مردم . دولت و بخشهای خصوصی در هر جایی که احساس کردند منافع خودشان تامین میشود دخیل هستند اما هر جایی که نیاز باشد سرمایه گذاری شود تا سلامت مردم تامین شود دولت عاجز از حضور میشود . دولت خدمت را با تجارت اشتباه گرفته است : مردم شریف ببینید درمانگاه از ما بنا شده . منازل مربوطه از ما بنا شده . امکانات از ما تهیه شده . آیا برای دولت امکان آوردن یک پزشک وجود ندارد ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! اینها دولتمردان هر جا که امنیت و سلامت خودشان به خطر بیفتد ظرف چند ساعت جلسه اظطراری میگیرند عده ای را میگیرند و عده ای را باز جویی میکنند و فوری چاره اندیشی میکنند . اما سالهاست سلامت مردم به خطر افتاده . بسیاری از مردم در اثر نبود درمان اولیه مرده اند و آقایان ککشان نمیگزد . شما نام این رفتارهای متناقض و تبعیض فاحش را چی میگذارید . ببینید . موضوع گاز رسانی . از دولت باصطلاح خادم سوال داریم . طول مسافت خط گاز تا بیرم چقدر است . طول مسافت خط گاز تا فداغ چقدر است . چرا گاز رسانی به بیرم مصوب شده اما برای ما نشده .!!!!! کارشناسان محترم سیاسی و اجتماعی و عقلاء مردم ببینید جغرافیا و جمعیت دهستان فداغ چقدر است ؟ جغرافیا و جمعیت چاهورز – ارد – و عماد ده چقدر است چرا بخش های چاهورز و ارد و عماد ده مصوب شده اما بخش فداغ نشده ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! از شورای روستا و بخش میخواهیم شورای داخلی فداغ نباشند و کتبا به موضوع حادث شده شدیدا اعتراض نمایند . وقتی اعتراض به موضوع میشود آقایان جواب میدهند در آن روستا امام جمعه آمده از آن روستا فلان آمده و هزاران اراجیف دیکر را میآورتد . آقایان چاهورز که امام جمعه نداشت ! آبادی نداشت جمعیت نداشت جغرافیا نداشت ممکنه بفرمایید کی آمد چی شد که به آن آبادی ارتقاء دادین ؟؟؟ چون امام جمعه نداریم گاز هم نباید داشته باشیم ؟ چون امام جمعه نداریم بخش هم نباید داشته باشیم . چون امام جمعه نداریم بیمارستان پزشک نباید داشته باشیم . آخه ما نفهمیدیم وجود امام جمعه برای احیای امر به معروف است یل برای احیای اقتصاد !!!!!
    فداغ نیوز: سلام برادر عزیز به سفارش شما تمام مطالب درج شده را بدون سانسور منتشر نمودیم بدون آنکه در صحت و سقم آن دخیل باشیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = 11