خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان

  دیروز مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر گزار گردید .

در این مراسم آقای بهروز اکرمی به سمت مدیر کل تعاون ، کار و رفاء اجتماعی هرمزگان منسوب و از زحمات جناب آقای احمد راستی مدیر کل سابق این نهاد ، تقدیر و تشکر شد .

بهروز اکرمی در جلسه معارفه خود فرمودند:فرصتی برای آزمون و خطا در مناصب مدیریتی نداریم و در زمینه مدیریت نباید سلیقه ای عمل کرد، بلکه باید نگاه ما کار علمی باشد.

بهروز اکرمی با تاکید بر لزوم شفافیت کاری در امور اجرایی، بیان داشت: ایجاد اشتغال با دستور و بخشنامه انجام نمی شود، چون اشتغال یک پدیده نیست، بلکه پروسه است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید در مدتی کمتر از 100 روز توانست دیپلماسی کشور را به نقطه امیدوار کننده ای برساند که این امر در ایجاد اشتغال نیز موثر خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به نرخ بیکاری در هرمزگان، اضافه کرد: براساس آخرین آمار نرخ بیکاری در استان هرمزگان 5.8 درصد بوده اما در جامعه احساس می شود که این آمار رقم دیگری است و این امر نشان می دهد که یک جای کار ما می لنگد.

 

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

 1. بارها افتخار کردیم و کلی هم پیش دوستانمان پزشو دادیم والانم افتخار میکنم که اقای راستی شهروند ما است و فداغیست اینو به خودشم گفتم که ای کاش به فداغ نزدیکتر میشدید.فداغ نیوز اصلا چطوره یه مصاحبه یا گزارشی از جناب راستی انتشار کنید؟
  فداغ نیوز*یقبنا جناب راستی و تنها نام ایشان باعث افتخار هر فداغی خواهد شد در مو رد درخواست شما سعی میکنیم ترتیب مصاحبه را بدهیم

  • فداغ جان

   ناراحت نشین من دوست دارم حقیقتو بگم اقای راستی با اینهمه  سمتهای بزرگی که داشتند ولی هیچگونه قدمی واسه فداغ بر نداشتن.

 2. سمت جدید اقای راستی مشخص هست.ای کاش اقای راستی با سابقه و نفوذ سیاسی که در منطقه دارند می تونستند خدمتی هم به سرزمین و مردم خودش فداغ نمایند.کم نیستند افرادی که خیلی خدمت ها به وطن مادریش نمودند همین دهات مهر مثلا.حیف است واقعا حیف است که اقای راستی نخواد با سابقه کاری و نفوذ سیاسی اش به منطقه مادری اش خدمتی انجام بدهد.فداغ نیوز لطفا اگر سمت جدیدشان مشخص است ویا برنامه وتصمیمی دارند ویا شما خبری دارید بگید.
  فداغ نیوز:سلام دوست عزیز. جناب آقای راستی چه سمتی در فداغ داشته باشند و چه نداشته باشند وجودشان وزنه ای سنگین خواهد بود برای فداغ .
  از سمت جدید آقای راستی تا این لحظه هیچونه گزارشی بدستمان نرسیده است

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + = 16