خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

تیر اندازی مرد معتاد به همسر سابق‌ اش در گراش

در نتیجه یک دعوای خانوادگی، شوهر سابق با کلت کمری به شکم زن‌اش شلیک و او را راهی بیمارستان کرد. او پس از حادثه به سمت جاده اوز متواری شد، اما نیروی انتظامی شهرستان گراش او را نزدیکی‌های کوره دستگیر کرد.
به گزارش رویـــــداد های لارستان بزرگ به نقل ازرویداد شهرگراش ،این حادثه در خیابان جلوی اداره بهزیستی حدود ساعت ۸ امشب، جمعه ۱۵ شهریور، رخ داد.

سرهنگ انصاری، فرمانده نیروی انتظامی در گفتگو با خبرنگار گریشنا با تایید این خبر می‌گوید: «عصبانیت مرد باعث می‌شود او با کلت کمری به شکم زن گلوله شلیک کند. زن اکنون در بیمارستان لار تحت عمل جراحی قرار دارد.»

سرهنگ انصاری در خصوص چگونگی دستگیری مرد نیز توضیح می‌دهد: «به ما گزارش دادند که او به سمت جاده اوز متواری شده است. سریعا او را تعقیب کردیم و در حوزه کوره، با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی، اتومبیل او از حرکت ایستاد و در نهایت حدود ساعت ۱۰ و ربع، هر دو سرنشین، یعنی مرد را همراه با یک راننده که از قوم و خویشان او بود، دستگیر کردیم.»

این مرد (م. ق.) و همسرش (ف. ف.) هر دو جوان و از اهالی دهستان‌های اطراف فیروزآباد هستند. زن مددیار مرکز توانبخشی است. مصدوم حادثه ابتدا به بیمارستان گراش و سپس به بیمارستان لار منتقل شده است و زیر نظر پزشکان قرار دارد.به گفته همکاران مصدوم وی به دلیل سابقه اعتیاد از همسرش طلاق گرفته بود و ممکن است این درگیری به دلیل این مساله باشد.

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. با سلام
    چه الزامی بود خبر از سایت رویدادهای لارستان بزرگ نقل شود؟! آیا این امکان وجود نداشت از سایت‌های رویدادشهر و گریشنا این خبر نقل شود ؟
    فداغ نیوز:سلام دوست عزیز دلیل خاصی نداشت فقط به این خاطر بوده که فداغ نیوز و رویداد لارستان تبادل خبر دارند ولی با سایتهایی که نام برده اید فعلا نه .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + 3 =