خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

جشن پایان دوره پیش دبستانی با وجود هزاران کمبود

جشن پایان دوره پیش دبستانی آل یاسین در فداغ بر گزار گردید .

آقای محمود طاهری با اعلام این خبر فرمودند: جشن پایان دوره فارغ التحصیلان  پیش دبستانی آل یاسین در فداغ در حالی برگزار گردید که ما در سالی که گذشت با کمبودهای فراوانی روبرو بودیم .

سرپرست کودکستان فداغ در رابطه با چگونگی راه اندازی این مرکز در فداغ ، درمصاحبه با خبرنگار فداغ نیوز فرمودند:

زمین  این مرکز در زمان شورای قبلی  از آقای اسدالله کهنسال  خریداری گردیده است  که توسط خیر اردی فداغی الاصل ساختمان آن بنا گردیده است .

این ساختمان شامل یک سالن و دوکلاس می باشد که  از سال 1388 به آموزش و پرورش  گراش واگذار گردیده است و از آن زمان سرپرستی  این مرکز توسط آقای محوری رئیس اداره آموزش و پرورش گراش به  بنده (آقای محمود طاهری)  واگذار گردیده است .

به گفته آقای طاهری اولین مربیان پیش دبستانی فداغ  خانم ملیحه پورغلام  و نرگس کرمی از فداغ بودند که علارغم همه کمبودها  و فقط به عشق بچه ها و مردم فداغ ، فعالیت خود را شروع کردند .

آقای طاهری در ادامه فرمودند : با دوندگیهای فراوان  در شیراز و گراش توانستم  درآبانماه  سال 1391  مجوز رسمی  پیش دبستانی را در فداغ بگیرم .

در حال حاضر پیش دبستانی فداغ به صورت غیر دولتی  مجوز دار،  و با ظرفیت سه کلاس و به صورت مختلط  ، فعالیت می کند .

مربیان حال حاضر این پیش دبستانی  خانم سمیه رنجبر و خانم اعظم رستگار وخانم ملیحه پورغلام  می باشند .

آقای طاهری در ادامه  فرمودند: پیش دبستانی فداغ با رویکرد  مکتب القرآنی  اداره می شود. یعنی  این مرکز از زیر مجموعه های  مکتب القرآن شیراز که آن هم از زیر مجموعه های مکتب القرآن  قم ،  بنام علی ابن حمزه می باشد .

آقای طاهری در پایان گلایه هایی هم داشتند از سنگ اندازی بعضی افراد و اینکه بعضی از خانواده ها از شهریه فرزندان خود شاکی هستند .

جهت اطلاع این عزیزان باید بگویم که ما مربیان را بیمه کرده ایم و تنها  مبلغ بیمه ماهیانه هر کدام از آنان تقریبا 2000000 ریال می باشد .حالا این مبلغ را با اجاره  ساختمان و حقوق مربیان محاسبه کنید پی به مخارج  آن خواهید برد

آقای محمود طاهری در پایان از خیرین عزیز فداغی خواست جهت رفاء فرزندان خود و به دلیل اینکه این مرکز فاقد کولر می باشد جهت تهیه آن اقدام فرمایند .

ش

هعع

ب

تا

جح

حخ

س

 

 

 

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. اکبر زمانی

    ضمن عرص سلام خدمت اقای طاهری. وبقیه پرسنل مهد کودک فداغ و تبریک روز معلم خدمت ایشان و تمامی معلمان عزیز و ارجمند بنده پدریکی از شاگردان مهد کودک با کمال افتخار با مهد کودک و شخص مدیر محترم جناب اقای طاهری همکاری مینمایم و ازبقیه خواهشمندم. ک با ایشان همکاری نماییند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + = 13