خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

جلسه تقدیر و تشکر از خیرین در دفتر کلینیک دندانپزشکی فداغ با حضور دکتر صامت

امروز جلسه تقدیر و تشکر از خیرین در دفتر کلینیک دندانپزشکی فداغ با حضور دکتر صامت مسئول دانشکده دندانپزشکی گراش ،. دکتر سارا رفیعی نژاد دندانپزشک فداغ ، دکتر رزم آور مسئول درمانگاه فداغ ، خانم فریبا قاسمی و خیرین حاج اکبر کرمی ، حاج حسین کرم‌پور ، قاسم هوشیار و معتمدین آقایان شعبان تقی نژاد ، حاج آقا نریمانی ، نادر شعبانی و مرد زحمتکش کلینیک رحمت الله امیدی رابط مردم و خیرین و امان الله دارش خبرنگار خبرگزاری فداغ نیوز در دفتر کلینیک دندانپزشکی فداغ برگزار شد .
در این جلسه دو ساعته دکتر صامت مسئول دندانپزشکی شهرستان ضمن معرفی خود از خیرین که به تازگی دستگاه rvg و لب تاپ مربوطه را خریداری و در اختیار کلینیک قرار داده بودند تقدیر و تشکر نمود .
دکتر صامت در توضیح دستگاه rvg و کارایی آن گفت : کسانیکه با رادیولوژی آشنایی دارند می دانند که چه زیر ساختهایی برای آن لازم است اما با داشتن این دستگاه این مشکلات نخواهیم داشت و ۹۰ درصد کارهای بیمار با همین دستگاه انجام می شود و هزینه ای که باید بیمار در شهر متقبل می شد تا عکس دهان و دندان خود را بگیرد هم اکنون با همت خیرین در همین کلینیک انجام می گیرد .
دکتر صامت در ادامه گفت : در گذشته کلینیک در هفته یک الی دو روز به بیماران خدمات می داد اما خوشبختانه در حال حاضر در تمام روزهای هفته در دو نوبت صبح و عصر و تا پاسی از شب به بیماران خدمات دهی داریم .
دکتر صامت در ادامه گفت هنوز متاسفانه کمبودهایی داریم که انتظار داریم خیرین باز هم ما را یاری دهند
حاج اکبر کرمی خیری که دستگاه کاربردی rvg خریداری نموده بود مجددا مبلغ ۳۰ میلیون تومان به کلینیک کمک نمود و آقایان حاج حسین کرم‌پور مبلغ ۵ میلیون ، برادران تقی نژاد مبلغ ۲۰ میلیون و قاسم هوشیار از طرف خیری که نخواست نام آن منتشر شود مبلغ ۱۰ میلیون تومان به کلینیک کمک نمودند .
دکتر سارا رفیعی نژاد دندانپزشک فداغ نیز ضمن تقدیر و تشکر از خیرین لیست کمبودهای کلینیک از جمله دستگاه ساکشن و یک کولر ارائه داد که خانم دکتر صامت در جواب گفت کولر به زودی تهیه و در اختیار کلینیک خواهیم گذاشت
دکتر رزم آور مسئول درمانگاه فداغ نیز ضمن تشکر از خیرین به چند نمونه از کمبودهای درمانگاه اشاره نمود که از آن جمله پرستار بود .
خانم دکتر رزم آور گفت : قبلاً ما پرستار داشتیم اما در حال حاضر آقای رنجبر کارهای یک پرستار را انجام می دهد .
دکتر صامت ضمن تایید گفته های مسئول درمانگاه از استخدام پرستار برای درمانگاه خبر داد
در پایان این جلسه خانم دکتر صامت ، از خانم دکتر سارا رفیعی نژاد و خانم فریبا قاسمی با لوح تقدیر تشکر بعمل آورد .

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 8