خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

جلسه شورای اداری شهرستان گراش در فداغ برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان گراش به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران و مسوولین ادارات شهرستان به منظور بررسی مسایل و مشکلات بخش مرکزی در دهستان فداغ تشکیل شد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش مهندس کریمی فرد فرماندار گراش در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، دهه ولایت و امامت و همچنین گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ۱۳ آبان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند، زنده نگه داشتن روز بزرگ ۱۳ آبان تنها یادآوری یک روز تاریخی نیست بلکه مضامین دیگری را هم در خود جای داده است که از جمله به تبعید امام خمینی (ره) در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ که امام راحل از آن به عنوان انقلاب دوم یاد کردند می توان اشاره نمود.

وی افزود: در تمام رویدادها ملت بزرگ ایران، امام و رهبری با ایمان عمیق و اراده قوی در یک طرف و دولت مستکبر آمریکا در طرف دیگر حضور داشته اند و این دشمنی ها همان طور که در دوران پس از انقلاب هیچ گاه متوقف نشده بود، کماکان ادامه دارد که در مقاطع مختلف و به صورت های مختلف متجلی شده و در ماه های اخیر این دشمنان قسم خورده با راه اندازی یک جنگ تمام عیار اقتصادی قصد به زانو در آوردن نظام را دارند که با فضل و عنایت الهی، هوشیاری رهبری، همت مسوولین و بصیرت مردم از این مرحله سخت، عبور خواهیم کرد.

فرماندار گراش با اشاره به اختصاص بودجه و اعتبارات مناسب سال های گذشته در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته تاکید کرد و اظهار داشت: با تلاش و همت روسای ادارات و پیگیری های مستمر صورت گرفته امیدواریم با جذب اعتبارات لازم، شاهد عمران و آبادانی بیشتر این شهرستان باشیم.

مهندس کریمی فرد علت نیمه تمام ماندن یا عدم اتمام پروژه های راه و شهرسازی شهرستان را عدم تحقق اعتبارات تخصیص یافته به این پروژه ها دانست و تصریح کرد: انشالله با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در شهرستان گراش به منظور افتتاح پروژه بزرگ مسکن مهر شهرستان این مشکلات نیز برطرف خواهد شد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به درخواست مردم برای تعریض جاده های روستایی و بعضا بین شهری در شهرستان گفت: علت همه حوادث جاده ای غیر استاندارد بودن و یا حادثه خیز بودن جاده ها نیست بلکه متاسفانه عدم وجود فرهنگ مناسب در رانندگی و توجه نکردن به قوانین و مقررات عامل بروز بسیاری از این تصادفات است که می بایست بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

مهندس کریمی فرد در ادامه ضمن تقدیر از حماسه آفرینی های مردم غیرتمند شهرستان گراش در حمایت و پشتیبانی از دولت و نظام در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن از خیرین و نیک اندیشان این شهرستان خواست تا در جنگ اقتصادی حاضر نیز با مشارکت و همکاری خود موجب بهبود شرایط موجود شوند.

فرماندار گراش افزود: تمام تحلیل گران داخلی و خارجی معتقدند که دشمنان از وضع چنین تحریم هایی پشیمان خواهند شد و آنها با این کار خود می خواهد از هیمنه و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی بکاهند که با همت و هوشیاری مردم و مسوولین این توطئه و مکر بدخواهان نظام نقش بر آب خواهد شد.

در ابتدای این جلسه نیز رحمانی بخشدار مرکزی، دهیار فداغ و چند تن از دهیاران و مردم دهستان فداغ مشکلات و مسایل مختلف را عنوان و خواستار رفع مشکلات شدند که با حضور مسوولین ادارات مربوطه این مسایل بررسی گردید.

شایان ذکر است فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان در بدو ورود به دهستان فداغ با حضور بر مزار نورانی شهدای این دهستان به مقام والای آن عزیزان ادای احترام کردند.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 11