خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

جلسه مشترک شورای اسلامی فداغ و مدیران بنیادمسکن و ثبت اسناد و منابع طبیعی

جلسه مشترک بین اعضای شورای اسلامی و مدیران بنیاد مسکن و ثبت اسناد با حضور فرودی فرماندار و فضلی بخشدار مرکزی شهرستان گراش در محل فرمانداری جهت بررسی مشکلات فداغ بخصوص زمینهای شهرک اندیشه و شهرک دولاب، برگزار گردید .
“برگزاری جلسه الحاق اراضی فداغ به طرح هادی” این خبری بود که در تاریخ 11 دیماه 93 از همین خبرگزاری به نقل از شورای اسلامی وقت  فداغ ، منتشر شد اما تا امروز خبری از واگذاری این زمینها نشد .

با پیگیریهای صورت گرفته از سوی مردم  این نامه از طرف شورای اسلامی فداغ به بنیاد مسکن شهرستان گراش جهت پیگیری ارسال شد .

باسلام

احتراما با عنایت به درخواست های مکرر اهالی در خصوص واگذاری زمین به جوانان واجد شرایط که قریب چندین سال است بیش از 700 نفر جهت دریافت زمین ثبت نام نموده اند و طبق صورتجلسه کمیته فنی بنیاد مسکن فارس در تاریخ 11 دیماه 93 دو قطعه زمین در قسمت شمال شهرک اندیشه حدود 19 هکتار و نیز 14 هکتار در قسمت شرق فداغ معروف به قلعه دولاب جهت واگذاری به افراد واجد شرایط الحاق به محدوده گردیده ولی تاکنون هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است .

لذا با توجه به وجود شایعاتی در خصوص کم کاری و اهمال بنیاد و دست درازی افرادی خاص خصوصا در زمین 19 هکتاری و نگرانی اهالی و اینکه این زمینها متعلق به منابع ملی بوده که با هماهنگی ادارات مربوطه به بافت روستا الحاق گردیده ، جهت روشن شدن اذهان عمومی و جلوگیری از انتشار شایعات و همچنین نیاز شدید جوانان به زمین مستدعی است پاسخ روشن و شفاف به این شورا اعلام فرمایید .

رونوشتی از این نامه جهت اطلاع و پیگیری به فرمانداری و بخشداری و همچنین به منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسال شده است .

به دنبال این نامه دیروز جلسه مشترکی بین اعضای شورای اسلامی و مدیران بنیاد مسکن و منابع طبیعی و ثبت اسناد و با حضور فرماندار و بخشدار در محل فرمانداری برگزار گردید .

ناصر منصوری ریاست شورای اسلامی فداغ در این زمینه گفت : جلسه مهمی با حضور مدیران ادارات اجرایی شهرستان جهت برطرف شدن سوءظن و کوتاه نمودن دستهای افراد فرصت طلب و اینکه مقداری از این زمینها علی رغم میل مردم و شورای اسلامی در گرو  بانک کشاورزی ارد جهت وام یکی از مراکز تولید دام و طیور می باشد بحث و تبادل نظر صورت گرفت

در پایان این جلسه زمینهای شهرک دولاب آماده واگذاری اعلام شد و واگذاری زمینهای 19 هکتاری شهرک اندیشه به زمانی دیگر موکول گردید .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 7