خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

جوابیه آبفای شهرستان به گلایه های مردم فداغ

با سلام و احترام
🌀در پاسخ به گلایه منتشر شده از سوی فداغ نیوز به اطلاع می رساند با وجود گرمای بی سابقه و زود هنگام ،خشکسالی شدید در تابستان سال جاری و قرار گرفتن شهرستان گراش و روستاهای پیرامون آن در جنوب استان فارس که جز گرمترین مناطق استان نیز می باشیم و با توجه به اینکه سایر روستاهای استان و حتی کشور دچار بی آبی شده انصافا عملکرد این امور خوب بوده است بجز در مواقع قطع برق که یاد آور می شود هر بار قطع برق با توجه به فاصله خط انتقال حدود ۷ ساعت تاخیر آبرسانی را به دنبال داشت و همچنین قطع و وصل شدن آب ، خود در لوله ضربه (( از نظر علمی ضربه قوچ)) ایجاد می کند و باعث شکستگی میشود. با این وجود کمبود آب محسوسی نداشته ایم.
🔹خاطر نشان می شود که فداغ نیوز میبایست قبل از انتشار مطالب خود ، وضعیت علمی آبرسانی را از آبفا جویا می شد. و در شرایط حساس کنونی دست به تشویش اذهان عمومی نمی زد.
💧ضمن اینکه در موارد حساس و مورد لزوم بارها و بارها نیرو از گراش اعزام شده است. با عنوان مثال در ترکیدگی مورخ 30 مرداد ماه نیز اطلاع رسانی های لازم صورت گرفت و از گراش نیز اکیپ بهره برداری و اتفاقات به محل اعزام شدند تا در کمترین زمان ممکن ترمیم گردد و در همان روز ترمیم شد.
🔵در مورد بحث حقوق و مزایا این امر استانی و درون سازمانی است.
🔷در پایان خاطر نشان می شود که آبفا با دریافت اعتبارات در سال جاری انشالله بیشتر از گذشته خدمتگزار مردم خواهد بود./
◽◻️▫️▫️◻️◽
روابط عمومی امور آبفا گراش

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. متاسفانه عملکرد مسئولین بجای جوابگویی و پذیرش کلا تهدید کردن به تشویش اذهان عمومی و شکایت و اینجور حرفهاست. اداره محترم بهتره که حقوق کارگران خودش رو بده بجای گفتن امر استانی و درون سازمانی. بهبه خدا رو شکر همه چی گل و بلبل هست و هیچ مشکلی وجود نداره. بهتره ابفا بگه کی منبع اب شهرک اندیشه رو ساخته و چرا این حال و روز این منبع اب هست؟؟؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 8