خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

جوابیه ریاست شورای ورزش فداغ / هر کس می تواندبه ورزش کمک کند بیاید

در پی انشار مطلبی مبنی بر فوتبال فداغ را دریابیم اظهار نظرهای متعددی از سوی ورزشدوستان دریافت نموده ایم که در نوع خود بسیار جالب و در خور توجه می باشد .

در این بین آقای خرم نوشادی به عنوان ریاست محترم شورای ورزشی فداغ ، با ارسال  اطلاعیه ای ضمن انتقاد ضمنی از انتشار این مطلب ، دفاعیات خود را بدین شرح اعلام نموده است .

با سلام

قصد نداشتم از طریق فضای مجازی پاسخگوی انتقادات باشم .

چون معتقدم هر چه در این فضا جوابگو باشی فردای آن باید پاسخگوی مردم باشی .

ولی به احترام ورزشدوستان فداغ و اینکه شاید شما شورای ورزشی را با شورای اسلامی اشتباه گرفته اید خیلی ها هر گاه نام شورا به زبان می آید به تصور یک نهاد درآمد زا  ودارای بودجه هستند .

هر کس احساس میکند شخصا ویا از جایی کمکی به ورزش فداغ شده و حقی پایمال شده ادعا کند تا جوابگو باشیم .

اینکه چرا تیمی با فلان لباس بازی می کند نباید ما پاسخگو باشیم .

جهت استحضار ، ورزشگاه شهدای فداغ با داشتن رختکن مناسب و دیوار کشی اولیه و دو زمین بزرگ و کوچک متاسفانه به بهانه بعد مسافت در آنجا تمرین نمی کنند .

مگر در دورانی که تیمهای شهید قاسمی و پاس و برق در منطقه افتخار آفرین بودند ما سالن داشتیم ؟

صحبت از آن دوران در این مقوله نمی گنجد .

در زمانیکه بنده عضو شورای اسلامی فداغ بودم به دنبال ساخت سالن سقف بلند بودم .

که بعد از مکاتبات و مراجعات مکرر به مسئولین ، نیاز به مبلغ سی میلیون تومان خودیاری اولیه داشتیم .

این موضوع را بارها در جلسات و اجتماعات مطرح کردم ولی متاسفانه هیچ کس برای پرداخت این پول اقدام نکرد .

شما فکر می کنید ما از اینکه می بینیم جوانان ما که فرزندان خود من نیز جزو آنها هستند با وانت طی طریق کرده و از سالن بخشهای همجوار استفاده کرده زجر نمی کشیم ؟

شما که می نویسید” نگویید که بودجه نیست “؟ خود به این امر اعتراف دارید و اینکه هر حرکتی نیازمند ابزار است و امکانات ، بودجه می خواهد و اینکه بی مایع فطیر است .

ما در حد خود سعی در برطرف کردن کمبودها  داریم .

فقط اینرا بدانید که وقتی نهایت کمکهای دولت به ورزش فداغ طی یک سال منحصر به اهدای چهار عدد توپ بی کیفیت باشد تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل .

و این نکته که ما به علت کم لطفی مسئولین ذیربط و بعضا اختلافات داخلی در تمامی زمینه ها از بخشهای همجوار عقب مانده ایم که ورزش نیز جزوی از این محرومیتها در فداغ است .

سخنی هم با خیرین محترم و کسانی که خود دستی بر آتش ورزش فداغ داشته اند و به حمد الله الان وضع مناسب مالی دارند باور کنید فداغ دیگر مسجد نمی خواهد -حسینیه نمیخواهد حتی مدرسه هم به اندازه کافی داریم .

اگر می خواهید نسل جوان سالمی داشته باشیم با احداث سالن ورزشی فداغ ، نام نیکی از خود به یادگار بگذارید ، که در این راه ما و شورای اسلامی فداغ نیز همراه و همگام خواهیم بود .

باور کنید که با احداث سالن وایجاد فضای ورزشی مناسب خیلی از این استعدادهای ورزشی شکفته و به مدارج بالاتر خواهند رسید

و سخن آخر اینکه من ریاست شورای ورزشی را پست و مقام نمیدانم .

یاد آوری می کنم که بنده چهار سال عضویت شورای اسلامی فداغ را داشته ام که هیچگاه آنرا نیز مقام ندانسته و خود را خادم و نوکر مردم می دانستم و چون خودم خاک ورزش فداغ را خورده ام هر جا احساس کنم می توانم  قدمی برای ورزش بردارم دریغ نخواهم کرد و در این راه بارها از وقت و بودجه شخصی خود و خانواده ام هزینه کرده ام .

پس کسانیکه احساس می کنند می توانند به نوعی به ورزش فداغ کمک کنند استدعا می کنم قدم جلو بگذارند و همت کنند به پیشرفت و ورزش فداغ کمک کنند نه اینکه از دور بگویند لنگش کن

چه خوب است بجای تاختن بر خادمین ساختن را با همفکری و تعامل به مردم هدیه دهیم و اینرا بدانیم که در این برهه از زمان اگر شخصی حتی لحظاتی از وقت خود را رایگان برای خدمت به مردم گذاشت قدردان او باشیم و اینکه اگر منتقد هستیم  منصف هم باشیم نه اینکه همیشه فقط نیمه خالی لیوان را ببینیم .

والسلام خادم همه مردم فداغ

خرم نوشادی

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. اقای نوشادی درست میگه من یادمه زمانیکه به اقای نوشادی واعضای شورا قبل باپیگیریهای مجدانه خود حتی به بندرعباس امدند ودر ان زمان اقای راستی فرماندار بود وحتی در حضور ایشان وبیشتر مردم فداغ که درجریان این موضوع قرار گرفتند که سی میلیون بودجه اولیه جهت احداث سالن ورزشی نیاز است وبقیه را خود دولت پرداخت مینماید.وچند نفر از فداغی ها نیز قول به مساعدت دادند ولی بعد از ان دیگر بقول خود عمل نکردند.

  2. حمید طاهری

    اقای نوشادی گل گفته

    فداغ مسجد نمیخواهد حسینیه نمیخواهد حتی مدرسه هم نمیخواهد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 1 = 9