خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

توضیحات شورای اسلامی چهارم و پنجم فداغ به سخنان دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان ، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی

 

توضیحات شورای اسلامی چهارم و پنجم فداغ ، به سخنان دکتر جمشید جعفرپور , نماینده مردم لارستان ، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی که در روز جمعه پنجم بهمن ماه سال جاری ، در حضور مردم در مسجد زایر حسینی گفته بود چهار بار از مسئولین فداغ جهت گفتگو راجع به ارتقا دعوت بعمل آورده اما جوابی دریافت نشده است

«بسم الله الرحمن الرحیم»
پیرو اخبار منتشر شده و برداشتهای متفاوت اهالی محترم فداغ درخصوص صحبتهای آقای جعفر پور نماینده محترم مردم لار و گراش و خنج مبنی بر اینکه شورای اسلامی فداغ ۴ بار مقرر گردیده که برای پیگیری پرونده ارتقای فداغ عازم تهران شوند اما اهمال نموده اند جهت روشن شدن مطلب و تنویر افکار عمومی اهالی محترم فداغ ، ما مسوولین شورای دوره های چهارم و پنجم اعلام می داریم .
۱- شورای اسلامی دوره چهارم: در دوره ۴ ساله شورای چهارم ، هیچگونه دعوت رسمی و غیر رسمی از سوی شخص نماینده و دفتر ایشان و یا حتی بواسطه مسوولین شهرستان چه به صورت کتبی ، شفاهی و یا حتی پیغام به این شورا ابلاغ و اعلام نگردیده است و در چند نوبت پیگیری که برای ارتقای فداغ که به تهران عزیمت نموده ایم موفق به ملاقات و تماس با نماینده محترم نشدیم ،
در ضمن مکاتبات این شورا در سالهای ۹۳ الی ۹۵ در این خصوص به دفتر نماینده محترم در گراش تحویل میگردید که پاسخی داده نشد.
۲-شورای اسلامی دوره پنجم : فقط برای یکبار روز سه شنبه بصورت تلفنی ازطرف نماینده محترم برای فردای همان روز ( چهار شنبه) که کمتر از ۲۰ ساعت فرصت داشتیم ، وقت ملاقات صادر شد که با توجه به ضیق وقت عملا امکان حضور در تهران فراهم نشد!
شایان ذکر است اهالی با حضور خود در پای صندوق های رای و انتخاب نماینده مجلس پیگیری چنین مسائلی که در سطح کلان مطرح میشود را به نماینده خود تفویض کرده اند .
مراتب جهت اطلاع اهالی محترم فداغ پیگیری و اعلام شد .

درباره‌ی فداغ نيوز

5 نظر

 1. امراله مهماندوست

  از اول انقلاب تا کنون بسیجی فعال شهرهای خنج و کلان شهر شیراز و شهر صدرا بوده ام بیش از سه سال در خط مقدم دفاع مقدس حضوری فعال داشته ام اگر برای دفاع از حرم نرفته ام هم به خاطر مجروحیت هایم در دفاع مقدس بوده است در سال های بعد از انقلاب در انگشت شماری از انتخابات با تعصب شرکت کرده ام در تعدادی از انتخابات بدون دالشتن تعصب برشخصی فقط به خاطر علاقه دوستان و در بعضی از انتخابات ها هم به خاطر اینکه در برابر خارجی ها آمار شرکت کننده گان در انتخابات ها بالا برود در شناسنامه ام مهر شرکت در انتخابات زده شده است با اینکه از مدیریت حاکم بر حکومت اسلامی ایران در تهران (پایتخت ) و استان فارس کلان شهر شیراز (مرکزاستان) و شهرستان های جنوبی استان فارس قبلا به مرکزیت شهر لار و هم اکنون که خنج خودش شهرستان شده است تاکنون خیری ندیده ام و شاید برای آینده هم خیری نرسد صد در صد در دوره بعدی انتخابات در شهرستان خنج حضور خواهم داشت تا از جمع لاری ها کسی رای نیاورد چون تاکنون عملکرد خیلی بدی داشته اید لطفا نظر اینجانب را منتشر کنید تا مردم شهرستان لارستان آگاه شوند

 2. امراله مهماندوست

  استانی شدن انتخابات برای نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی ایران اشتباه محض است چون با این طرح فقط مردم مراکز استانها درمجلس شورای اسلامی ایران نماینده خواهند داشت و مردم بقیه شهرستان ها غیر از مردم ساکن در مراکز استان ها در کشور نماینده در مجلس شورای اسلامی نخواهند داشت البته تاکنون نیز فقط مردم شهرستان لار نماینده داشته اند و مردم شهرستان های کوچکی مانند خنج و گراش فاقد نماینده در مجلس شورای اسلامی بوده اند کار صحیح این است که بدون توجه به جمعیت و مذهب اکثریت مردم ساکن در هر شهرستان به مردم هر شهرستان یک نماینده در مجلس شورای اسلامی اختصاص بدهند.

 3. امراله مهماندوست

  چرا قرارگاه پلیس راه شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج) بایستی در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است مستقر شده باشد؟
  چرا قرارگاه امداد رسانی هوایی (اورژانس هوایی) شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج) بایستی در شهر لار مرکز شهرستان لارستان یا شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم که هر دو در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته اند مستقر شده باشند؟
  چرا اداره کل راه و شهرسازی شهرستان های جنوبی استان فارس (لارستان + گراش + لامرد + مهر + خنج) بایستی در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است مستقر شده باشد؟
  چرا …
  چرا …
  چرا …
  چرا …
  این که شهر لار مرکز شهرستان لارستان یا شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم محل استقرار ادارات کل خدمات رسانی به شهرستان های جنوبی استان فارس ( قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج) می باشند اشتباه بزرگ غیر قابل جبرانی است چون از هر طرف که فاصله زمینی و هوایی بین شهر خنج مرکز شهرستان خنج تا شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم از مسیر راه جدید دیگ اشکن) + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند +خنج) را که محاسبه کنید از حدود 39 کیلومتر تا 49 کیلومتر می شود اما شهر لار مرکز شهرستان لارستان و شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم در گوشه ای از جنوب استان فارس با فاصله ای بیش از دویست کیلومتری شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج) قرار گرفته اند. متاسفانه کسانی بر شهرستان های جنوبی استان فارس و استان فارس و کشور ایران حکومت می کنند که آسایش مردم عادی (اکثریت مردم) شهرستان های جنوبی استان فارس برایشان مهم نیست اگر بود به جای شهرهای لار مرکز شهرستان لارستان شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم بایستی شهرخنج مرکز شهرستان خنج به عنوان محل استقرار ادارات کل برای خدمات رسانی به مردم شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج) قرار می گرفت.

 4. علی اصعر خاکبیز

  سلام
  بعضی از فرمایشات شما درسته . در باره خواسته جناب دکتر جعفر پور کاملا اشتباه حدس و گمان زدین . به چیزی که واقف نیستین نظر ندین . خدا را خوش نمیاد . فرماندار و گراشیها موافق ارتقاء هستند
  اما به هیچ وجه بیرم از باز منتزع نخواهد شد و به گر اش ملحق نخواهد گشت . اگر قرار باشد محل دومی برای الحاق بیرم باشد به یقین ان محل لامرد خواهد بود و نه گراش
  با احترام

 5. جعفرپور حرف مفت می زند . علت این هست که می داند فداغ بخش شود .بیرم هم ضمیمه گراش خواهد شد.اینها همش نقشه هست و قصد این دارند که جلو پیشرفت را بگیرند.ولی فرماندار و گراشی ها موافق ارتقا دفاع هستند و باید کمی فداغی ها تکاپو داشته باشند .با بخش شدن بودجه و نگاه دولت به این شهر بیشتر خواهد شد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + = 13