خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

حاشیه های عجیب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال دربندرعباس

دیدار تیم های فوتبال آلومینیوم هرمزگان و استقلال تهران در حالی به پایان رسید که با حاشیه های بسیاری همراه بود.

در حالیکه مسئولان هیئت فوتبال هرمزگان از برخورد شدید با راه اندازی بازار سیاه در بازی آلومینیوم و استقلال خبر داده بودند، عده ای در اطراف ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس بازار سیاه به راه انداختند.
همچنین از صبح روز مسابقه همزمان با آغاز ادامه بلیت فروشی در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس و بازگشایی درب های ورزشگاه، عده ای با در دستن داشتن بلیتهای زیاد در اطراف ورزشگاه بازار سیاه به راه انداختند.
در این بازار سیاه بلیتهای جایگاه ویژه با قیمت 30 هزار تومان و همچنین بلیتهای معمولی که طبق اعلام قبلی قیمت آنها سه هزار تومان بوده، با قیمت 15 هزار تومان به فروش می رسیدند.

درهای ورزشگاه از ساعت 6صبح به روی تماشاگران باز شد .مسئولین ورزشی بندرعباس برنامه های متنوعی برای تماشاگران تدارک دیده بودند.

سوتی های مجری معروف بندرعباس تمامی نداشت .آقای عوض پور که با بلندگو از تماشاگران می خواست که تشویق کنند چندین بار به اشتباه جملات را سر هم می کرد .

آقای عوض پور با لباس آبی به تشویق تیم آلومینیوم می پرداخت .کری خوانی بین طرفداران استقلال وآلومینیوم از همان ابتدای صبح شروع شد .تنها ده درصد صندلیهای ورزشگاه به طرفداران استقلال واگذار شده بود .به دلیل حجم زیاد تماشاگران استقلال ،آنها مجبور شدند بعد از تکمیل جایگاه 10درصدی خود بین تماشاگران تیم آلومینیوم پراکنده شوند .

تعدادی از دانش آموزان، از مدارس به خاطر این بازی فرار کرده بوند، وتعدادی هم با لباس مدرسه وبا کیف،پای به ورزشگاه گذاشتند .زد وخورد بین تماشاگران استقلال وآلومینیوم بارها وبارها به وقوع پیوست .

پرتاب اشیاء به زمین بعد از گل استقلال به زمین شروع شد .بعضی از تماشاگران که موفق نشده بوند وارد ورزشگاه شوند از پشت بامها به نظاره بازی پرداخته بودند.بعضی از تماشاگران استقلالی که به دلیل کمبود جا وصندلی به میان تماشاگران آلومینیوم آمده بودند با اولین گل استقلال به هوا برخاستند که باعث درگیری آنان با تماشاگران آلومینیوم گردید .این درگیریها در پایان بازی هنگام خروج آنان از ورزشگاه به اوج خود رسید .

تعدادی از ماموران نیروی انتظامی پس از دیدار آلومینیوم و استقلال با شاهرخ بیانی پیشکسوت باشگاه استقلال به شدت درگیر شدند.
پس از پایان این مسابقه در حالی که شاهرخ بیانی به همراه معاون باشگاه استقلال قصد ورود به رختکن تیم استقلال را داشت ماموران نیروی انتظامی از ورود آنها جلوگیری کرده و با شاهرخ بیانی به شدت درگیر شده و او را به بیرون رختکن پرتاب کردند.
همچنین خبرنگارانی که قصد ورود به سالن کنفرانس مطبوعاتی را داشتند را نیز با وجود در اختیار داشتن کارت شناسایی با ممانعت ماموران نیروی انتظامی مواجه شده و ماموران با آنها نیز درگیر شدند که تمامی این درگیری ها با حضور سردار محمدی یگانه فرمانده انتظامی هرمزگان پایان یافت و با دستور وی خبرنگاران و شاهرخ بیانی توانستند وارد مکان مورد نظر شوند.

 

تصاویر خبری وجالب این حواشی در برنامه های آتی منتشر خواهیم ساخت

سامانه پیام کوتاه ما را بخاطر بسپارید 30009292002181

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. خجالت نمیکشی بااین همه دروغ که نوشتی
    واقعابرای شمامتاسف هستم دروغگو

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + = 5