خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

حضور فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم شهرستان به بیـــرم دارالاولیاء جنوب فارس

در تاریخ پنج شنبه ۲۷ آذر ماه ۹۳ معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان آقای نجیب زاده و دکتر جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لارستان، گراش و خنج در مجلس شورای اسلامی به اتفاق مسئولین ادارات این شهرستان با حضور در بخش بیرم، به همراه کلیه ی مسئولین ادارات شهرستان از بخش بیرم بازدید به عمل آوردند.

به گزارش بیرم کبیر در این دیدار، همــــراه با مسئولین بخش پس از ملاقات با امام جمعه محترم بیرم؛ از نزدیک مسائل و مشکلات موجود در این شهر و ۱۳ روستای لاورستان، جوزقدان، پهرست عُلیا، پهرست سفلی، کریشکی، حسین آباد، نجف آباد،علی آباد، کمال آباد، محمد قاسمی، بالاده، آبکنه و علی آباد اوکشی را بررسی نمودند. از جمله مطالبات کلی می توان به مواردی از قبیل: راه و راهسازی – بهداشت و سلامت – استقرار ادارات و تجهیزات مربوطه و درخواست های بجد دیگری ست که در زیر به آن اشاره شده است که فرماندار محترم و نماینده ی شهرستان برای پیگیری این خواسته ها قول مساعد دادند.

دکتر جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لارستان، گراش و خنج در مجلس شورای اسلامی در سفر این بار خود به بیرم دارالاولیاء جنوب فارس مجددا اعلام داشت: قبول دارم در مباحث راه به بیــــرم کم لطفی شده است و افزودند کل منطقه ی لارستان دارای این مشکل می باشد که الحمدلله در آینده ای نه چندان دور این نیازها رفع خواهد شد.

درخواست های مربوط به راه و راهسازی توسط نماینده های شوراهای بخش و شهــــر

مقرر شد انجام مطالعات مسیر بیــرم – عمادده تا آخر سال جاری انجام گیرد

درخواست ارتقاء مسیر لار – لامرد از فرعی به اصلی

درخواست تسریع در بازسازی مسیر بیــرم – دو راهی ارد و تعریض محدوده ی تل تله های بیـــرم بر اساس نقشه جدید

درخواست بازسازی جاده بیــرم – اشکنان و تعریض محدوده ی بیــرم تا پاقلات به طول ۲۰ کیلومتر

درخواست تسریع در جهت اتمام جاده ی کمربندی ۱۲ متری از شهرک کمال آباد تا لاورستان

درخواست تسریع در راه اندازی مجدد پروسه تونل بالنگستان که نماینده محترم شهرستان عنوان داشتند این پروسه در دستور کار قرار گرفته است و عملیات اجرائی آن بزودی محقق خواهد شد.

درخواست دوباند شدن کمربندی در محدوده ی دو راهی بیرم – چاهورز تا شاه ابوالفتح (ع) از دیگر موارد خواسته های نمایندگان شهر بود که در این خصوص آقای جعفرپور صرفا قول آسفالت این پروژه را دادند.

به منظور بهسازی ورودی بخش از محور اصلی روستاها مقدار ۶ هزار تن قیر رایگان توسط وزارت راه و شهرسازی اختصاص داده شد که در صورت اتمام زیرسازی بر اساس ضوابط، قیر اولیه اقدام خواهد شد.

درخواست رفع مشکلات اراضی ای که در حوزه ی اداره راه و مسکن و شهرسازی در روستاها وجود دارد از جمله معضلاتی بود که نماینده ی بخش در این خصوص خواستار رفع آن نمودند که مقرر شد طبق صلاحیت شوراهای روستاها این اسناد مربوطه در اختیار بنیاد مسکن قرار گیرد تا طرح هادی مربوطه انجام شود و اجازه ی ساخت و ساز به مردم روستاها داده شود.

 

 

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + 7 =