خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

خانواده‌های دهستان خلیلی در کلاس‌های آموزش خانواده شرکت کردند

والدین دانش‌آموزان مدرسه‌های دهستان خلیلی چهارشنبه ۲۲ آذرماه میزبان مربیان بهزیستی و مدرسین آموزش وپرورش گراش در کلاس‌های آموزش خانواده بودند.

به گزارشسایت خبری رویدادشهرگراش وبه نقل از روابط عمومی اداره‌ی آموزش و پرورش منطقه‌ی گراش اولین دوره از کلاس‌های آموزش خانواده با حضور مربیان بهزیستی ومدرسین آموزش وپرورش برای والدین دانش آموزان مدارس دهستان خلیلی برگزار شد. کارشناس انجمن اولیا ومربیان آموزش وپرورش ضمن اعلام این خبر گفت: دادن آگاهی و اطلاعات لازم به والدین در خصوص آسیب های اجتماعی، آشنا نمودن اولیاء با علائم و آثار گرفتاری فرزندان در دام بزهکاری و آسیب‌های اجتماعی و افزایش مهارت اولیاء در مورد نحوه رفتار با فرزندان و هم‌چنین پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را از اهداف کلی این دوره آموزشی می‌باشد.

وی با بیان اینکه آموزش مهارت‌های زندگی، مهارت‌های فرزندپروری و رفتار با نوجوانان و پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر از سرفصل‌های آموزشی این دوره است ادامه داد: کارگاه‌های آموزش خانواده والدین ویژه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مبتنی بر آموزش حضوری والدین و به صورت کارگاهی برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است این طرح در مدارس ابتدایی، راهنمایی و متوسطه و ویژه والدین دانش آموزان در مدارس شهرستان گراش و روستاهای تابعه درحال برگزاری است وعلاوه برتدریس مدرسین آموزش و پرورش ازمربیان بهزیستی، حوزه‌های علمیه و نیروی انتظامی نیز جهت برگزاری کلاس‌ها استفاده می‌شود.

 

سامانه پیام کوتاه سایت:30009292002181

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = 17