خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

خانواده ها در کنار آموزش و پرورش به امر تعليم و تربيت توجه کنند

شوراي آموزش و پرورش گراش به رياست مهندس کريمي فرد فرماندار و با حضور اعضاي شورا در محل دفتر مديريت آموزش و پرورش گراش تشکيل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري گراش کريمي فرد با اشاره به نقش و جايگاه آموزش و پرورش و اهميت مشارکت همه جانبه مسئولين و خانواده ها در بستر سازي توسعه و رشد تعليم و تربيت در کشور اظهار داشت: آموزش و پرورش جايگاه مهم در توسعه و پيشرفت کشور دارد و خانواده ها بايد در کنار مسئولين براي توسعه و رشد فضاي تعليم و تربيت تلاش و مشارکت داشته باشند.

مهندس کريمي فرد با بيان اينکه مشارکت و همياري خانواده ها کمک زيادي به پيشرفت اهداف آموزش و پرورش مي کند افزود: آموزش و پرورش گراش با توجه به تلاش و دلسوزي مسئولين حال و گذشته و استفاده از پتانسيل خيرين در جايگاه مناسبي قرار دارد.

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان گراش ضمن تجليل از خيرين مدرسه ساز خاطر نشان ساخت: حضور خيرين مدرسه ساز در شهرستان گراش چشم گير و حساسيت خيرين گرانقدر نسبت به امر تعليم و تربيت قابل تقدير است.

وي گفت: مردم با هوشياري، ايمان، بصيرت و با هدف مقدسي انقلاب کرده اند و امروز به لطف خدا و ائمه اطهار پاي آن ايستاده اند و از ارمان ها و ارزش هاي انقلاب اسلامي دفاع مي کنند.

نماينده دولت در شهرستان گراش با بيان اينکه من افتخار مي کنم که در خدمت مردم هستم اظهار داشت: براي پيشرفت بيشترآموزش و پرورش از همه نظرات و ديدگاه هاي کارشناسان استفاده مي کنيم.

مدير آموزش و پرورش گراش از افتتاح 4 آموزشگاه در سال آينده خبر داد و افزود: با همکاري خيرين و دولت 4 آموزشگاه در مقاطع مختلف تحصيلي تا سال آينده به بهره برداري خواهد رسيد.

مهروري همچنين اظهار داشت: بيش از 14 طرح آموزشي ، پرورشي و فرهنگي ديگر در سطح شهر و روستاهاي تابعه در سال آينده آماده افتتاح و بهره برداري است.

در اين جلسه مشکلات مقاوم سازي مدارس و اجاره مدارس به ادارات دولتي، مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 2 =