خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

خبرنگاران فداغی مقیم بندرعباس حادثه تروریستی شاهچراغ را محکوم کردند

خبرنگاران فداغی مقیم بندرعباس حادثه تروریستی شاهچراغ را محکوم کردند

جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه فداغی مقیم بندرعباس با صدور بیانیه ای، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی در حرم شاهچراغ شیراز که سبب شهادت چند تن از هموطنانمان شد، به خانواده های داغدار این حادثه و مردم غیور ایران اسلامی خصوصا اهالی شریف و ایمانی استان فارس تسلیت عرض نموده و این حادثه ناگوار را اقدامی از روی ناتوانی و استیصال دشمن دانستند.
در ادامه این بیانیه آمده است: دشمنان نظام جمهوری اسلامی در طول بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی سعی در برهم زدن آرامش ملت شریف ایران داشته‌اند و در این راه از هیچ اقدام شرمگینی فروگذار نبوده‌اند.
آمریکای جنایتکار و همپیمانانش در طول سال‌های اخیر با به وجود آوردن داعش و گروه‌های تروریستی و تکفیری سعی در ناامن کردن میهن اسلامی داشته‌اند و اقدام تروریستی حرم حضرت احمدبن موسی(ع) هم نتیجه حمایت این جنایتکاران از تروریست‌ها بود. از دیگر مواردی که نباید نسبت به آن غافل بود این است که دشمن با ایجاد شرایط ناامنی و اغتشاش در داخل کشور برای رسیدن به چنین توطئه‌هایی بهره می‌برد و نتیجه آن هم چیزی جز شهادت زنان و مردان و ‌کودکان بیگناه و داغدار شدن خانواده‌ها نیست پس ملت شریف ایران باید هوشیار باشند تا دشمن قادر به انجام چنین اقدامات ننگینی نباشد.
امضا کنندگان: حسین فریدونی، علی اکسیر، حمزه قاسمی( فداغ نیوز)، معصومه اکبری، سوسن قتالی، مرضیه اکبری، مژگان قتالی، سمیه اکبری

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 1 =