خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

خدمات رایگان نصب انشعابات، صدور پروانه ساختمان و عوارض شهرداری به خانواده های نیازمند هرمزگانی

خدمات رایگان نصب انشعابات، صدور پروانه ساختمان و عوارض شهرداری به خانواده های نیازمند هرمزگانی
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد هرمزگان از بهره‌مندی یک هزار و 338 خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان از خدمات رایگان صدور پروانه ساختمان، عوارض شهرداری و انشعابات آب، فاضلاب، برق، گاز خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: به‌منظور ارائه خدمات هدفمند به خانواده‌های تحت حمایت این نهاد و تلاش مؤثر در راستای توانمندسازی آنان وبر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، انشعابات آب و فاضلاب، برق و گاز به‌صورت رایگان به این خانواده‌ها واگذار می‌شود و از سوی دیگر از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمان و عوارض شهرداری نیز معاف می باشند.

پایان گفت: این خدمات با همکاری دستگاه‌های مرتبط و در نظر گرفتن تخفیف به خانواده‌ها ارائه می‌شود که بر همین اساس از ابتدای سال جاری تا کنون، یک هزار و 338 خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان از خدمات رایگان انشعابات آب، برق، گاز و صدور پروانه ساختمان و عوارض شهرداری بهره‌مند شدند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد هرمزگان افزود: از مجموع خدمات ارائه شده 390 مورد معافیت مربوط به آب و فاضلاب، 495 مورد برق، 65 مورد انشعاب گاز، 352 مورد گواهی پروانه ساختمانی و 36 مورد عوارض شهرداری بوده است.

این مقام مسئول گفت: در شرایط فعلی و فشار اقتصادی موجود، این خدمات به شکل مؤثری سبب کاهش مشکلات نیازمندان گردیده و یکی از گامهای مفید برای توانمندسازی خانواده‌های نیازمند تحت حمایت می باشد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + = 9