خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

خطر ابتلا به کرونا ویروس جدی است ، گندزدایی همه جانبه فداغ

مردم فداغ کاملا خطر شیوع و ابتلای به ویروس کرونا را جدی گرفته اند و هر روز علاوه بر تعطیلی مغازه های خود ، خیابانها و معابر پر رفت و آمد را به صورت خودجوش ، ضدعفونی و گندزدایی می کنند .
مسعود خرمدل ، اصغرصادقی و موسی کهنسال از جمله افرادی هستند که با سرمایه و امکانات خود اقدام به ضدعفونی و گندزدایی معابر نموده اند . امروز هم شرکت جندی شاپور ( شرکت گاز ) بصورت خودجوش اقدام به ضدعفونی معابر فداغ نمودند . شوراو دهیاری فداغ نیز در راستای سلامت جامعه ، اقدام به ضدعفونی و گندزدایی معابر پرتردد نموده اند .
خیابانهای فداغ کاملا خلوت شده و مردم در خانه های خود مانده اند .
شورای اسلامی و دهیاری در این رابطه اطلاعیه ای صادر کرد
متن اطلاعیه به این شرح می باشد :
مردم شریف فداغ ، کسبه و بازاریان و مغازه داران عزیز ، از اینکه با درک شرایط کنونی و رعایت کامل نکات بهداشتی و جهت در امان ماندن از ابتلای به بیماری کرونا ، مغازه های خود را تعطیل نموده اید و در خانه مانده آید کمال تشکر داریم .
این رعایت ها و در منزل ماندنهای شماست که فداغ تاکنون شاهد ابتلای هیچ شهروندی به کرونا نیست .
دغدغه امروز شورای اسلامی استفاده شهروندان از عابربانکهاست که امیدواریم با رعایت کامل نکات بهداشتی ، هیچ خطری متوجه شهروندان نشود .
نمایندگان شما در شورای اسلامی بار دیگر از کلیه مردم فداغ ، بازاریان و کسبه جهت رعایت نکات بهداشتی و توجه به سفارشات مسئولین جهت ماندن در منازل ، تشکر ویژه می نمایند و دست تک تک شما عزیزان را می بوسند

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = 16