خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

«خفاش شب» دروغین به یاسوج هم رسید

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد شایعه ربودن و قتل دختران توسط باند خیالی خفاش‌شب در یاسوج را تکذیب کرد.

سرهنگ عبدالعلی عبدی‌پور افزود: شایعه وجود باند خفاش‌شب در این استان بخصوص در شهر یاسوج کاملا کذب بوده و بی‌پایه و اساس است.

خط اول مقاومت

وی با بیان اینکه طی چند روز اخیر در شبکه‌های اجتماعی و همچنین گروه‌های”واتس آپ” و” وایبر” در خصوص قتل تعدادی دختر در شهر یاسوج توسط یک باند به نام “خفاش شب” نگرانی‌هایی را به همراه داشته است، اظهارکرد: شایعه ربودن دختران و قتل آنها در استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه شهر یاسوج صحت ندارد و افرادی که دامن به این شایعات می‌زنند از گروهی افراطی در جامعه هستند و نمی‌خواهند که جامعه آرامش لازم را داشته باشد، همیشه به دنبال ناامنی هستند.

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ قتلی در این استان با پرونده‌ای در این رابطه که شاکی و متشاکی با این عنوان (قتل توسط گروه خفاش‌شب) داشته باشد نداشته‌ایم و در واقع در تولید امنیت و بالابردن احساس امنیت در جامعه خود مردم بویژه رسانه‌ها نقش موثر و سازنده‌ای دارند و نباید براحتی هر شایعه‌ای قبول کرد و به آن دامن زد.
منبع : جنوب پرس

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 2 =