خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

خودداری از هرگونه جابجایی نیروی انسانی در سطح مشاغل مدیریتی و اداری

علی اصغر فانی طی بخشنامه ای به مدیران کل استان های سراسر کشور ،از آنان خواست از هرگونه جابجایی نیروی انسانی در مشاغل مدیریتی و سرپرستی واحد های اداری در سطح ادارات کل ، شهرستان ها و مناطق جدا خودداری کنند.

IMAGE635127653166414063.png

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ، به منظور بازگشایی مطلوب مدارس و دقت در تصمیم گیری طی بخشنامه ای تاکید کرد، از هرگونه جابجایی نیروی انسانی در سطح مشاغل مدیریتی و اداری خودداری کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، علی اصغر فانی طی بخشنامه ای به مدیران کل استان های سراسر کشور ،از آنان خواست  از هرگونه جابجایی نیروی انسانی در مشاغل مدیریتی و سرپرستی واحد های اداری در سطح ادارات کل ، شهرستان ها  و مناطق جدا خودداری کنند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش طی این بخشنامه  از مدیران کل استان ها خواست ، هرگونه تغییر و جابجایی در سطح معاونین مدیر کل ، روسای ادارات موضوع به اطلاع معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع رسیده تا موضوع پس از بررسی و اعلام نظر وزارتخانه انجام شود.

وی در ادامه بخشنامه آورده است: با سازماندهی به موقع نیروی انسانی، تجهیزات، مقدمات بازگشایی مطلوب مدارس را فراهم آورده تا شاهد فضایی شاداب و پرنشاط در مدارس باشیم.

وی در پایان ابراز  امیدواری کرد با سازماندهی نیروی انسانی، تجهیزات و تعمیرات به موقع شاهد بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس باشیم.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 4 =