خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

خوشبختانه از نظر مسئولین ، فداغ در زمینه امکانات ورزشی هیچگونه کمبودی احساس نمی کند

ظاهرا فداغ از نظر مسئولین هیچگونه کمبودی در حوزه ورزشی احساس نمی کند.
با پیگیری ویژه مهندس حسین زاده نماینده محترم لارستان – خنج – گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی و حمایت مسئولین ورزشی شهرستان ، روح تازه در کالبد پروژه های نیمه تمام ورزشی و بهداشتی حوزه انتخابیه دمیده شد .
از نظر مسئولین یا فداغ جزو حوزه انتخابیه نیست و یا از نظر امکانات ورزشی ، هیچگونه کمبودی احساس نمی کندچون در این زمینه حتی یک توپ فوتبال هم به فداغ اختصاص داده نشد .
اگر به لیست روستاها و شهرهایی که شامل اختصاص بودجه شده اند بیندازیم متوجه خواهیم شد که خیلی از این روستاها واقعا از کمترین امکانات ورزشی برخوردار می باشند و جای خوشحالی است که مسئولین به فکر احیای ورزش در آن روستاها افتاده اند ،
اما در جهت دیگر ، شهرها و روستاهایی را مشاهده می کنیم که به مراتب بیشتر از فداغ در زمینه ورزشی پیشرفت داشته اند اما باز هم بودجه اختصاص داده شده است .
به راستی چرا فداغ با جمعیتی بالغ بر 7 هزار نفر از اختصاص بودجه محروم شده است ؟ فداغ از لحاظ ورزشی کمبودهای زیاد و پرشماری دارد ، از جمله زمین جمن فوتبال بزرگ ، دیوار چینی محموعه ورزشی و احداث سکو و رختکن ،عدم راه مناسب جهت ورود به مجموعه ورزشی که هنوز لاینحل مانده است .
سالن سقف کوتاه فاقد برق و سیستم سرمایشی و گرمایشی که به گفته مسئولین شورای ورزشی علی رغم مکاتبات زیاد ، جواب مثبتی جهت برق رسانی به سالن و مجموعه ورزشی صورت نگرفته است .
احداث زمین چمن و سالن برای مدارس از دیگر کمبودهای ورزشی فداغ است که از چشم مسئولین دور مانده است .
خرم نوشادی ریاست شورای ورزشی فداغ در زمینه عدم اختصاص بودجه به نقل از خداپرست ریاست ورزش و جوانان شهرستان به خبرنگار فداغ نیوز گفت : اختصاص بودجه ورزشی به روستاها و شهرهای حوزه انتخابیه ، از محل درآمد دو درصد بودجه نفت و گاز می باشد و چون فداغ قبلا مبلغ 4 میلیارد تومان جهت احداث سالن سقف بلند بودجه دریافت کرده است ، در سری جدید بودجه ای به آن اختصاص داده نشده است

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 6