خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

خیرین با خرید کپسول اکسیژن به کمک افراد نیازمند می آیند

صدای فداغ: طی یک فراخوان مجازی، خیرین نیک اندیش هزینه خرید شش عدد کپسول اکسیژن را جهت استفاده بیماران نیازمند متقبل شدند.
با توجه به همه گیری بیماری کرونا و نیاز تعدادی از بیماران تنفسی به استفاده از کپسول اکسیژن در زمان بستری در منزل، پیشنهاد خرید چند کپسول اکسیژن و متعلقات آن مطرح شد که با استقبال خوب خیرین نیک اندیش بالاخص جوانان دلسوز روبرو شد.
در این طرح تعداد شش عدد کپسول ده لیتری، هفت عدد مانومتر و یکصد عدد ماسک اکسیژن جمعا به مبلغ دویست و هشت ملیون ریال از طریق کمک های مردمی خریداری شد و مقرر شد جهت استفاده بیماران بصورت امانت در اختیار شورای اسلامی فداغ قرار گیرد تا متقاضیان بتوانند با سهولت بیشتری به این اقلام دسترسی داشته باشند.
یک عدد کپسول دیگر نیز توسط یکی از جوانان روستای لب اشکن به صورت امانت در اختیار شورای اسلامی قرار خواهد گرفت که تا پایان بیماری کرونا میتوانند در اختیار متقاضیان قرار دهند.
اسامی خیرین شرکت کننده در این طرح در لیستی جداگانه تقدیم شورای اسلامی فداغ خواهد شد تا در تاریخ معنوی این منطقه ثبت و ماندگار شود.
از طرف پایگاه خبری فداغ نیوز با آرزوی پایان هرچه سریعتر بیماری کرونا، برای همه خیرین گرانقدر از خداوند منان روح و جسمی سالم برای شان طلب می نماییم و امید داریم بهترین ها در زندگی قسمت و روزی شان شود.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + 6 =