خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

دانشکده دولتی لارستان به مساحت 85 هکتار ،مجوز فعالیت گرفت

با تلاش های صورت گرفته، دانشکده دولتی لارستان به مساحت 85 هکتار مجوز فعالیت گرفت .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جعفر پور نمایده محترم لارستان -خنج وگراش در مجلس شورای اسلامی، پیگیری های انجام شده برای ساخت این مرکز آموزش عالی از بودجه دولتی نیز به نتیجه رسیده و با برگزاری مناقصه و عقد قرارداد با پیمانکار ، در روزهای آینده زمینی به مساحت 85 هکتار تحویل پیمانکار خواهد گردید تا عملیت ساخت و ساز آغاز گردد . طبق توافق به عمل آمده با وزارت علوم تا زمان ساخت و اتمام محل دائم دانشکده ، فعالیت های آموزشی در محل موقت صورت خواهد گرفت .

به دنبال این موفقیت ها هم اکنون جلسات کارشناسی برای تعیین رشته های مناسب با شرایط اشتغال و نیازهای آینده منطقه در تهران در حال انجام است و قرار است به زودی در جلساتی که توسط دکتر جعفرپور ، نماینده مردم با مسئولان وزارت علوم برقرار می شود ، رشته های مورد تقاضا مطرح و درباره آن بحث و گفتگو شود.

با شروع به کار این دانشکده ، بخشی از جوانان با استعداد منطقه ، تحصیلات عالی خود را در این مرکز آموزش عالی انجام خواهند داد و زمینه برای اشتغال تعدادی از فارغ التحصیلان شهرستان های لارستان ، خنج و گراش در قالب هیئت علمی این دانشکده نیز فراهم می گردد . با نهایی شدن رشته های پذیرفته شده برای آموزش در این دانشکده ، اخبار آن به اطلاع عموم مردم شریف خواهد رسید .

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 2