خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

درخواست مردم از نماينده خود درمجلس شوراي اسلامي

بنام خدا
ارادت و احترام . به نماینده محترم و فرهیخته لارستان جناب دکتر جعفر پور
یک پیشنهاد کوچک . در یک نظر سنجی بزرگ :
با هدف هم اندیشی در ( لارستانی نو و آباد )
اکنون که بفضل الهی . و حضور مردم نجیب . شریف . صبور و محروم لارستان . گراش . و خنج . پس از سالها انتظار با تدبیر ترین افراد . با بینش بالای سیاسی . علمی و دینی در مهمترین نهاد حکومتی . به مجلس شورای اسلامی راه یافته است :
و از آنجایی که مدیران لایق نیازمند مشاوران خوب میباشند
جا دارد که نماینده محترم در یک فراخوان عمومی استعلام از شوراهای اسلامی شهر ستانها . بخش و نیز مراکز دهستانها . اعلام نمایند : از هر مرکز ۱ یا ۲ نفر از اعضا و یا اشخاصی که نسبت به کمبودها و نیازهای آن محل آگاهی بیشتر داشته و میتوانند مشکلات آن مناطق را به نماینده محترم و دولت اسلامی انعکاس و نتیجه را به مردم ابلاغ و در صورت لزوم پیگیزی لازم را به انجام برسانند . خود را بعنوان خادمان مردم و حامیان نماینده معرفی دارند .
البته این همکاری دو جانبه . فواید و محسنات بزرگی نیز دارد که با عنایت به شعور و بینش بالای سیاسی و اجتماعی شما مردم قضاوت و نظر را به خودتان میسپاریم
اما اطمینان داشته باشیم که با انجام این تدبیر . و نیز با گزینش انسانهای با درایت . ضمن حمایت از نماینده . میتوان عقب ماندگیهای چندین ساله لارستان بزرگ را که ناشی از اعمال نظر و سلیقه شخصی بدور از مشورت و نیز پراکندگی افکار انسانهای لایق و خدوم بوقوع پیوست را جبران نموده و با آبادانی بیشتر مناطق بزودی شاهد شکل گیری استان لارستان باشیم .انشاء الله

متن از آقاي خاكبيز

برچسب:شماهم مي توانيد آثار ونوشته هاي خود را جهت انتشار به سايت اضافه كنيد

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

 1. علی اصغر خاکبیز

  به نام خدا
  ضمن احترام به حاج آقا زندوی
  در ادامه بحث پیرامون صحبت های حاج آقا زندوی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی که حقا فداغی ها حسب قول و وعده ای که به ایشان دادند . بر سر پیمان خویش مانده و اکثریت قریب به اتفاق از او حمایت نموده و رای دادند .
  حال که انتخابات به پایان رسید و علیرغم وفای به عهد فداغی ها جناب‌ آقای زندوی به مجلس راه پیدا نکردند
  چند سوال و درخواست حسب قولی که ایشان در خصوص بازگرداندن آثار تاریخی فداغ در مسجد فداغ بیان نمودند مطرح مینماییم :
  1 . جناب حاج آقا زندوی آیا حضرتعالی به عنوان پرطرفدارترین شخص بیرم در منطقه تاکنون اطلاعی از عملکرد آقایان بیرمی که 3 روستای جنوبی فداغ را با اعمال نفوذ و نظر چندین سال است جزء بخش بیرم قرار داده و جند سال از این قضیه میگذرد و کماکان بر این روستاها تسلط داشته و آنان را ترغیب به اطاعت از خود نموده اند مطلع بوده اید ؟
  2 . آیا نظر شما این است که مادام العمر این روستاها جزء محدوده بیرم بوده و این حق از فداغ گرفته شود ؟
  3 . لطفا نظر خود را اعلام و بفرمایید شما تاکنون چه اقدامی در جهت برگرداندن این روستاها به فداغ نموده اید ؟
  4 . با توجه به اینکه در سخنرانی خود در مسجد زایر حسینی ضمن تایید اینکه این آثار حق فداغ بوده با اذعان به اینکه به نام بیرم ثبت شده است . فرموده اید این حق را به فداغ برمیگردانید .
  سوال : چرا تاکنون علیرغم اطلاع از این موضوع با سکوت خویش بر این کار که مورد تایید شما نیز نبوده است اعتراض ننموده اید ؟
  5 . شما که در جلسه منزل یکی از فداغی ها در بدو انتخابات قسم یاد کرده اید که دیدگاه شما نسبت به فداغ مانند دیدگاهتان به بیرم است . آیا اگر انجام این عمل از طرف فداغی ها انجام شده بود شما و بیرمی ها این سکوت را اختیار میکردید ؟ و به نظر حضرتعالی با این گونه اقدامات سلیقه ایِ بیرمی ها دیگر جایی برای ایجاد محیط برادری و برابری باقی مانده است ؟
  6 . چرا با وجود جمعیت زیاد بیرم و جغرافیای آن روستاهای ما را همچنان تحت کنترل داشته و حاضر به پس دادن آنها به فداغ نیستید ؟

  در پایان امید آنکه با تدبیر و وساطت حضرتعالی بتوان ضمن احقاق حق مردم صبور فداغ . افکار مثبت مردم در خصوص شما تحسین نموده و آن را ستود .

  با احترام
  علی اصغر خاک بیز

 2. علی اصغر خاکبیز

  ارادت و احترام به وابستگان . خصوصا مسئولین و معتمدین بزرگوار و دلسوز گراش
  چند تدکر بدور از نصیحت که فقط حسب وظیفه عرض مینمایم : فذکر فان الذکرا تنفع المومنین :

  اکنون که مردم نجیب و صبور لارستان . گراش . و خنج . جناب دکتر جعفر پور برای چهار سال بعنوان خادم برگزیده اند . گراشیها و نیز همه مردمی که در تابعیت این شهرستان هستند . میبایست پشت سر جناب فردوسی که در آغازین روزهای انتخاب گامهای بلندی برای پیشبرد وحدت لار و گراش برداشته و شجاعانه این حرکت را آغاز نمودند . حرکت نماییند . تا ضمن همدلی و هم اندیشی با نماینده مردم . برنامه ۴ ساله شهرستان گراش را برای پیشبرد توسعه و آبادانی تدوین و برای ارتقاء بیشتر شهرستان . با کمک همدیگر اجرا نماییم که انجام این مهم در دسترس بوده و دور از مردم ولایی و فهیم شهرستان گراش نیست . و بدانیم که اگر بخواهیم عملکرد همدیگر را به ذره بین ببریم نتیجه ای جز عقب ماندگی ورنجش خاطر از یکدیگر عایدمان نخواهد گردید . و تنها با همدلی و گذشت است که امکان تفاهم همگانی میسر شده و در سایه آن آبادانی و عمرانی ایجاد میگردد . بامید وحدت . همدلی و عزت و سربلندی شهرستان :
  با احترام

 3. سلام تو چه سایتی میری واندازش رو کوچیک می کنی بیا توسایتم و بهم بگو منتظرم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 5