خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

درخواست مردم ومسئولین از جناب آقای احمدراستی

درپی درج خبردیشب دررابطه با حرفهای جناب آقای احمدراستی  رئیس سازمان کار و امور اجتماعی هرمزگان و مشاور وزیر در حوزه خلیج فارس،   مبنی بر اینکه اجازه نخواهند دادامتیاز مجتمع آلومینیوم المهدی به خارج از استان واگذار گردد مردم ومسئولین فداغ از این چهره شناخته شده فداغ وهرمزگان خواستند درامر آبادانی وبه خصوص ارتقاء فداغ به بخش  ،کمال همکاری فرمایند

متن این پیام که توسط آقای خاکبیز ارسال شده است به شرح زیر می باشد:

 
بنام خدا و با سلام به همشهریان عزیز
وسعت نظر سیاسی و اجتماعی مدیر کل لایق اداره کل کار و رفاه هرمزگان و مشاور وزیر در حوزه خلیج فارس ” برادر بزرگوارمان حاج احمد آقا راستی ” برای جذب سرمایه و فراهم نمودن تسهیلات برای ایجاد اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته هرمزگان با عنایت به خدمات شایسته ایشان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز خدمات خالصانه ایشان به مردم محروم و کوخ نشین بشاگرد .مورد توجه و عنایت همگان خصوصا دولت خدمتگذار و شخص وزیر بوده و هست . وجود ایشان در دولت هشتم و نهم مایه افتخار مردم و مسولین لارستان بزرگ و نیز ما مردم بخش وسیع فداغ بوده و میباشد . حقیر ظمن طلب توفیق بیشتر از خدای متعال برای همه خدمتگذاران نظام الهی و سیاسی ایران اسلامی خصوصا ایشان . از برادر عزیزمان میخواهیم برای تسریع امور . به توسعه . آبادانی . عمرانی و خصوصا موضوع ارتقاء بخش وسیع فداغ عنایت بیشتری مبذول فرمایند .
سایه مقام معظم رهبری مستدام باد ( آمین )
با احترام : علی اصغر خاکبیز
 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. اووووه، اقای خاکبیز چقد قضیه رو بزرگش کردی دوست من..؟ آقای احمد راستی مسئولیت دارن در بندرعباس وظایف خودشون رو انجام بدن این چه ربطی داره به فداغ و استان فارس؟؟ اینقد همه چیز رو به هم ربط ندیم برادر، مغالطه تا چه میزان؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 8