خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

دردسرهای اینترنت در هرمزگان وغذرخواهی پیامکی

شبکه اینترنت در هرمزگان در حالی این روزها با مشکل مواجه شده که شرکت مخابرات ایران علت این مسئله را قطع فیبر نوری در خارج از کشور عنوان کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اختلال در شبکه اینترنت هرمزگان این روزها بار دیگر برای مردم این استان مشکلاتی را ایجاد کرده و پس از گذشت حدود یک هفته هنوز این مشکل در هرمزگان پا برجاست.

سرعت کند و قطع و وصل شدن های مکرر شبکه اینترنت در حالی در هرمزگان ادامه داشته که این مسئله امروز به اوج خود رسید و بسیاری از کاربران اینترنت در هرمزگان را با مشکل مواجه کرد.

البته مشکل سرعت پایین اینترنت در هرمزگان، مشکل جدیدی نیست و کاربران هرمزگانی همواره با این مشکل مواجه بوده اند، اما این بار مشکل به مدت حدود یک هفته ادامه داشته و هنوز مسئولان شرکت مخابرات استان هرمزگان در این خصوص اظهار نظری نکرده اند.


شرکت مخابرات هرمزگان طی پیامکی که چند روز گذشته برای تعدادی از مشترکان تلفن همراه ارسال کرده ضمن پوزش به علت اختلال پیش آمده در سرویس اینترنت، دلیل این مسئله را قطعی فیبر نوری در خارج از کشور عنوان کرده است.

همچنین این شرکت در پیامک خود اعلام کرده که اینترنت در سراسر کشور با اختلال همراه است.

حال که بیش از چهار روز از ارسال این پیامک گذشته اختلال در شبکه اینترنت هرمزگان به اوج خود رسیده و هیچ کس در این راستا پاسخگو نیست.

قطعی فیبر نوری دلیلی بوده که همواره برای قطعی اینترنت در ایران عنوان شده که این بار مطرح شده که این خطوط در خارج از کشور قطع شده است.

به هرحال اختلال در خطوط اینترنت این روزها بسیاری از امور در هرمزگان را با مشکل مواجه کرده و حتی خبرنگاران خبرگزاری های مختلف در هرمزگان نیز برای ارسال اخبار خود با مشکلاتی مواجه بودند.
بدینوسله شهروندان عزیز بندرعباسی به خصوص عزیزان فداغی مقیم بندر عباس غذر ما را در این رابطه پذیرا باشند که نتوانستیم در این چند روز خبرهای بندر عباس که مشتاقان زیادی هم دارد را منتشر نماییم .
انشاء الله به زودی مشکل کندی اینترنت در هرمزگان به پایان برسد وما هم همچون گذشته در خدمت شهروندان عزیز باشیم .

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. دوست عزیز این خبر واسه چه تاریخیه , لطفا تاریخ انتشار رو بزنید !!!!! خبری ک تاریخ انتشار نداشته باشه که دیگه خبر نیست .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + 2 =