خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

دستگیری سارق اینترنتی در لارستان

در پي شکايت شهروند لارستاني مبني بر برداشت غيرمجاز مبلغ 37 ميليون و 900 هزار ريال از حساب بانکي اش از طريق اينترنت، کارشناسان پليس “فتا” شهرستان، تحقيقات خود را در خصوص شناسايي و دستگيري سارق آغاز كردند.

http://news.police.ir/NewsGallery/Images/News/Larg_Pic/1392-10-04/IMAGE11387950596252.jpg

به گزارش رویــداد های لارستان بزرگ به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “سيد موسي حسيني” با اعلام اين خبر گفت: در پي شکايت شهروند لارستاني مبني بر برداشت غيرمجاز مبلغ 37 ميليون و 900 هزار ريال از حساب بانکي اش از طريق اينترنت، کارشناسان پليس “فتا” شهرستان، تحقيقات خود را در خصوص شناسايي و دستگيري سارق آغاز كردند.وي ادامه داد: در اين راستا پيگيري هاي فني و پليسي انجام و ابتدا سارق اينترنتي درشهرستان رشت و در ادامه سارق اصلي در شهرستان لارستان شناسايي و دستگير شد.

رييس پليس “فتا” فارس افزود: اين متهم به نام “ف – ز” كه در يك دفتر خدمات كامپيوتري مشغول به كار بوده با ديدن مستندات به جرم خود اقرار و اظهار كرد؛ پس از مراجعه شاكي جهت ثبت نام اينترنتي كارشناسي ارشد با برداشتن رمز دوم كارت وي مبلغ مذكور را به حسابي در رشت منتقل و سپس در همان لحظه مجددا” وجه مذكور را به حساب خودش عودت داده است.

سرهنگ “خليفه” خاطرنشان کرد: مبلغ سرقت شده از مالباخته در فضاي مجازي، به صاحب آن برگشت داده شده و سارق به همراه پرونده تحويل مقام قضايي گرديد .

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

 1. m&b دانشجو

  موسوی‌نژاد در گفت‌وگو با تسنیم:
  طرح الزام دولت به غنی‌سازی ۶۰درصد تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد
  خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح الزام دولت به غنی‌سازی ۶۰ درصدی اورانیوم برای فعالیت‌های هسته‌ای به هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: این طرح در راستای مقابله به مثل با کنگره آمریکا تهیه و تدوین شده است.
   printنسخه قابل چاپ
  حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی تسنیم از تقدیم طرح الزام دولت به غنی‌سازی 60 درصدی اورانیوم به هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: این طرح با امضای 100 تن از نمایندگان مجلس امروز جهت بررسی و اعلام وصول تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است.
  وی افزود: این طرح به‌نوعی مقابله به مثل با کنگره آمریکا در جهت تصویب تحریم‌های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران است و ما می‌خواهیم بگوییم همواره از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان حمایت می‌کنیم.
  عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه اظهار داشت: تصویب نهایی این طرح دولت را ملزم می‌کند که در صورت اعمال و وضع تحریم‌های جدید از سوی 1+5 علیه جمهوری اسلامی ایران، حقوق هسته‌ای ما حفظ شود و دولت ملزم به غنی‌سازی با غنای 60 درصد باشد.
  موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: در صورت تصویب نهایی این طرح، دولت ملزم به تکمیل تأسیسات “آب سنگین اراک” می‌شود.
  http://www.tasnimnews.com/Home/Single/230973

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + 7 =