خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

دعوت به همدلی و خویشتن داری

در پی مسائل به وجود آمده برای یکی از نمایندگان فداغ  وبه دنبال آن جنجال در فضای مجازی ، پیام مهمی از سوی آقای خاکبیز جهت برطرف شدن تمام کدورتها به شرح زیر صادر شد :

بسم الله الرحمن الرحیم
عید اکمال رسالت نبوی و ولایت علوی مبارک باد
الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیر المومنین علی علیه السلام و علی اولاده المعصومین

سلام و تبریک عید ولایت به همشهریان صبور و عزیزم
سلام و عرض تبریک به مدیران محترم همه سایتها و رسانه های خبری شهرستان گراش
سلام و تبریک هم خدمت برادر زحمتکش و پر تلاش جناب رستگار عرض مینمایم
قطعا بروز مسایلی که رنگ و بوی اختلاف داشته باشد مورد تایید هیچکس خصوصا مدیران . برادران محترم و مشترکین سایتهای گریشنا فداغ و فداغ نیوز و دیگر رسانه ها و شخص جناب رستگار که خودشان نماینده مردم هستند و نیز خواهر مکرمه ایشان نبوده و نیست . نه حقیر و نه دیگران از اهانتی که به خواهر محترمه رستگار وارد شده مطلع نیستیم و از وضعیت بوجود آمده و فضای نا هنجار اجتماعی و رسانه ای آن بسیار متاسفیم . برادر عزیز جناب رستگار و دیگر برادرانی که در مقام حمایت و دفاع از ایشان برآمده اند توجه داشته باشند عنوان و بروز اختلافات هر چند خصوصی و یا عمومی باشد در محیط رسانه جمعی حتی اگر هم آن رسانه ها محلی باشند جز اینکه به تشدید و تشکیک آن بیفزاید نتیجه دیگری در پی نخواهد داشت . زیرا غیر مطلعین با قضاوت نابجا و مترصدان فرصت با عنوان اسامی جعلی و با بکار بردن الفاظ نابجا موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم نموده و موجب تضییع حق محقان حقیقی میشوند .
اینجانب از جناب رستگار و خواهر مکرمه ایشان خانم رستگار در خواست دارم در صورتی که توهین وارد شده بر ایشان قابل به عفو و گذشت باشد که اینشاالله هست . از حقی که به توهین کننده دارند حسب فرمایش خالق و پرودگار عالمیان در آیه کریمه قرآن کریم ” والکاظمین الغیظ والعافین عن الناس والله یحب المحسنین ” و همچنین ببرکت عید سعید غدیر خم ونیز وجود مبارک مولای عالمیان امیرالمومنین صلوات الله و سلامه علیه که در آستانه و شب ولایت وجود مبارکش قرار داریم آن را عفو نموده و ببخشندو خود و خلق را در آستانه عید غدیر که ملک و ملکوت خوشحالند را خوشحال نمایند که اینکار نزد پروردگار پسندیده تر است تا اینکه در مقام انتقام بر آمده و حق خود را بگیرند

اگر هم صلاح میدانند موضوع را دنبال نمایند تمنا دارم از طریق مراجع ذیصلاح امر واقع شده را پیگیری و از ادامه بحث در این محیط جدا خودداری نمایند .
اماامیوارم عفو و بخشش نمایند و بر تنشهای ناشی از بروز اختلافات پایان دهند : اینشاالله
از برادران عزیزم مدیران سایتهای صدرالاشاره که خود منادیان وحدت جامعه ما هستند هم تمنا دارم گلایه های خود را که ناشی از توقعات متقابل است در محیطی آرام تر و حتی المقدور به ایمیل شخصی و بدور از دیدگاه مشترکین بیان و به سمع و نظر همدیگر برسانند وخدای نا خواسته در چنین محیط حساسی همدیکر را به عدم انجام رسالت و عدم کفایت و……. متهم ننمایند.
امیدواریم خدای متعال عید ولایت و امامت را بر همگان مبارک گرداندو همه ما را از زمره شیعیان واقعی حضرت امیر المومنین بگرداند و ما را مشمول شفاعت آن امام همام و حضرتش قرار دهد ( الهی آمین )
ولایت علی ابن ابیطالب حصنی . فمن دخل حصنی امن من عذابی َ
با احترام : علی اصغر خاکبیز

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. حرف و پيشنهاد جناب آقاي خاكبيز بسيار متين و پسنديده است و اميد است خانم رستگار و ديگر همشهريان عزيز گذشت كنند و به اختلافات دامن نزنند كه سودي براي فداغ به دنبال ندارد.

  2. علي رزمجـو از قطر

    به نظر اين بنده حقير اين موضوع خيلي بي خود و الكي داره بزرگ ميشه و ميترسم از روزي كه ديگه نشدجلو این موضوع رو گرفت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + 8 =