خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

دعوت به همکاری در تکمیل ساختمان آتش نشانی فداغ

از پیمانکارانی که تمایل به همکاری در اجرای پروژه ساختمانی آتش نشانی فداغ دارند دعوت به همکاری می شود.

شورای اسلامی و سازندگی فداغ با اعلام این خبر فرمودند: عملیات اجرایی تکمیل ساختمان آتش نشانی فداغ به زودی آغاز خواهد شد.

H2050003

آقای همایون جهان پناه در این باره فرمودند : صحبت هایی با آقای جمشیدی ریاست محترم بنیاد مسکن و فرماندار محترم به اتفاق مهندس نعمت الله خرم و دهیار فداغ صورت گرفته است، و مقرر گردیده که مبلغ تقریبی 50 میلیون تومان جهت تکمیل این پروژه اختصاص یابد.

آقای جهان پناه در ادامه فرمودند : جهت تکمیل پروژه ساختمان آتش نشانی فداغ ، صحبت هایی با پیمان کاران مختلف صورت گرفته و در صورت توافق عملیات اجرایی تکمیل ساختمان  مذکور شروع خواهد شد.

قابل ذکر است که کار اسکلت این ساختمان قبلا انجام گرفته و شورای اسلامی فداغ اظهار امیدواری کرده اند تا پایان سال جاری کار ساختمان مذکور به اتمام برسد.

ساختمان آتش نشانی فداغ در زمینی به مساحت 70متر مربع و در کنار پارک بنا شده است.

شورای اسلامی فداغ در پایان از پیمانکارانی که تمایل به همکاری در تکمیل پروژه مذکور دارند خواست به محل شورای اسلامی یا بنیاد مسکن گراش و فارس برای عقد قرارداد مراجعه فرمایند.

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

  1. با درود … هزار و عده خو بان یکی وفا نشود

  2. یک فداغی

    باسمه تعالی با سلام؛ پیش بینی های اُستا (7) اُستا که چند روز جهت شرکت در همایش عظیمی که به افتخار وی برای اعطای لقب «مَلِکُ الگِنَیا» به او، در خارج برگزار شد، در این ور آب! به سر می برد، بالاخره سر و کله ی ژولیده ی کچلش! پیدا شد و پس از دریافت عنوان «چَپیلاخُ الکُتَبا» – که با هزار و یک منّت و خواهش آن را پذیرفت!- یک پیش بینی جدید و دست اولش را بدین شرح رو کرد: در آینده، ساختمان آتش نشانی در فداغ افتتاح و شروع به کار خواهد کرد. اُستا که پس از وقایع تاسف بار، ناراحت کننده و غم انگیز در فداغ که طی آن اهالی محترم همراه با اسباب و وسایل زندگیشان در آتش سوختند و داغ افتتاح ساختمان نیمه کاره ی آتش نشانی – گر چه در فاصله ای نسبتاً دور از مرکز آبادی قرار دارد و این هم جای سوال دارد- به دل آن عزیزان از دست رفته مانند سایر اهالی ماند، حسابی دلش سوخته و نای حرف زدن با کسی در این مورد ندارد و از وعده و وعیدهای توخالی مسئولین دلگیر و خسته شده اضافه کرد: طبق اطلاع واصله از قول کارشناسان متخصص و دست اندرکاران و پااندرکاران مربوط، احتمالاً یکی از دلایل عدم افتتاح و پیشرفت فیزیکی و شیمیایی! و زیستی! ساختمان مذکور این است که آمار اتفاقات و تلفات ناشی از آتش سوزی در فداغ هنوز کم است و تا رسیدن به مرز استاندارد هنوز فاصله وجود دارد و باید یک دلیل قانع کننده برای ایجاد ضرورت و شتاب جهت افتتاح آن وجود داشته باشد وگرنه باید اهالی محترم عطای این طرح را نیز مانند خیلی از طرحهای دیگر به لقایش ببخشند و قیدش را بزنند. اُستا که تازه از تماشای دیدار تیمهای بارسنال و آرسلونا باز گشته پیشنهاد عجیبی کرد بدین صورت که مردم کمی نسبت به رعایت نکات ایمنی بی خیال شوند و حتی اگر شده عمداً خانه و وسایل زندگی خود را آتش بزنند تا آمار خواسته شده بالا برود و به حد استاندارد برسد یا مجدانه پیگیر طرح گازرسانی به فداغ شوند تا با آمدن گاز به فداغ، بالا رفتن آمار آتش سوزی، سرعت بیشتری به خود بگیرد مخصوصاً در بدو امر که کمی طول می کشد تا اهالی محترم با طرز استفاده از گاز آشنا شوند و تا به خود بیایند و حساب دستشان بیاید و نکات ایمنی را جدی بگیرند، آمار خواسته شده بالا رفته و آن وقت شاهد افتتاح ساختمان آتش نشانی باشند چون در غیر این صورت با این آمار پایین و اینکه بخواهند هر از گاهی اتفاقی از این قبیل بیفتد و جایی آتش بگیرد و یکی دو نفر از میان ما بروند دلیل موجهی برای افتتاح ساختمان آتش نشانی در فداغ محسوب نمی شود و بهتر است دنبال یک طرح جدید دیگر بروند که وجود آن ضروری تر به نظر برسد. در پایان، اُستا در حالی که گلویش بغض را فشرده! و قطرات اشک در حلقه اش چشم زده بود! گفت: حالا که اسم گاز آمد، بد نیست جهت تنوع هم که شده خوانندگان عزیز برای اینکه خسته نشوند صد هزار مرتبه پشت سر هم بگویند: دوغ گازدار! و اگر موفق شدند جایزه ی خود را که نصف لیوان دوغ بدون گاز است از بقالی سر کوچه بخرند! (پایان پیش بینی های اُستا(7))

  3. ظاهرا زمانی که بودجه اولیه برای اسکلتش اومده بوده و این کار پیگیری شده بوده گفتند این طرح نهایتا یک ساله تموم میشه و ساخته میشه…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 5