خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

دلیل کناره گیری آقای محمد قادری مشخص شد

طی روزهای گذشته ، پیامکهای متعددی داشتیم  مبنی بر اینکه چرا آقای قادری ،با وجود ثبت نام خود در پست بانک فداغ ،از ثبت نام خود ، در فرمانداری گراش خودداری نموده اند.

خوشبختانه امروز محمد قادری ، با متانت همیشگی خود این موضوع را شفاف سازی نمودند .

دلایل منتقی آقای قادری به گفته خودشان به شرح زیر می باشد :

در تصحیح مطالب عنوان شده در خبرهای قبلی  ، بنده به دلیل عضویت در شورای اداری هیأت اجرایی انتخابات بخش مرکزی مجاز به ثبت نام در این دوره نبوده ام و دلیل عدم حضور در فرمانداری جهت ثبت نام همین مورد بوده و کناره گیری صورت نگرفته است .
با تشکر و سپاس فراوان

ما هم برای این شهروند عزیز ودوست داشتنی ، آرزوی موفقیت در همه عرصه ها را از خداوند منان خواهانیم .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. شماها هم خیلی بیکار و احمق هستید و میخواهید سر از همه کار مردم در بیارید و درکل سرکشی در زندگی مردم بر عهده دارید!!!! آمار سایتتون هم طبق گفته رسولی کلاً تقلب می کنید و ضریب بازدید را رو 100 و هزار یا شاید300 بزارید و با یک reload کردن و با رفتن به آدرس سایتکتان آمار به 30000 یا 60000 برسه و این کار ناجوانمردانه ای است و منم میتونم یه سایتی یا وبلاگی بسازم و آمارم رو روزی 9000000 نشون بده و یکی که نمیدونه میگه اووووووو چقدر آمار داره و بازدیدکننده از کل جهان میان و سایتشون رو میخونن ولی نمیفهمن که آمار این سایت تقلبیه!!! فقط نه نگوووووووووووووووووووووووووو که حرفت رو قبول ندارم و کلاً سایتتون خوبه ولی بدمردم و بد شورا نوشتن و گفتنیهای بی سر و ته به جایی نمی رسید. اینو بدونید که هر چه زودتر سایت هایی که مطالب بد و زننده می نویسند بزودی زود توسط ارگان های استان حذف خواهد شد و جرم آن هم حداقل 3سال و6 ماه زندانی دارد که باید علاوه بر زندانی 5میلیون هزینه بدید.
    فداغ نیوز:سلام همشهری عزیز گفتنی ها رو همه گفتین واسه ما هیچی نزاشتین فقط بگم بچه که زدن نداره .گردنمون هم از مو باریکتر ولی ای کاش میدونستم عقده شما در چیست ؟ همین /بجای تشکر وبجای دستت درد نکنه که بدون هیچ چشمداشتی از خواب وزندگی خود زده ایم وحالا اینکونه اسخ می دهید .در کل بگویم که فداغ با داشتن افرادی مثل شما دیگر غمی ندارد .موفق وپیروز باشید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + = 10