خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

دهه فجر وافتخار آفرینی ورزشکاران فداغی

دهه فجر در فداغ بخصوص در سطح مدارس با شکوه خاصی در حال پیگیری می باشد .

عکس:روابط عمومی ورزش وجوانان گراش
مدارس همگی آذین بندی شده اند . صدای آهنگهای انقلابی در همه مدارس به گوش میرسد .

در این بین ورزشکاران هم روزهای پر جنب وجوشی را سپری می نمایند .

دلاور شطرنج باز فداغ عزیزمان آقای ناصر نریمانی ،در نخستین روزهای دهه فجر با غلبه بر رقبای قدر خود در خانه ورزش ارد،افتخاری دیگر را بنام فداغ در تاریخ ورزشهای دهه فجر انقلاب به نام خود به ثبت رساند .

در رشته والیبال ،این بلند قامتان فداغ بودند که دوباره نام فداغ را در لارستان بزرگ ،پر اوازه کردند وبا قهرمانی خود در این دوره از بازیها که آنهم در خانه ورزش ارد برگزار شد غرور ملی را به مردم فداغ هدیه دادند .

ترکیب تیم افتخار آفرین والیبال فداغ به شرح زیر می باشد .

، محسن باقری، محسن قاسمی،، مرتضی باقری، رضا راستکار، وحید راستکار، فیروز حسنی. مصطفی قاسم نژاد، رحمت عبدالهی .محمد قاسم نژاد و علی اکبر شجاع.
در قسمت تنیس روی میز نیز دلاوران فداغی افتخار آفریدند وبا کسب مقام قهرمانی ،افتخارات فداغ را تکمیل تر نمودند .
این افتخار ،رینان نیز همچون بقیه عزیزانمان با قدرت تمام حریفان را پشت سر گذاشتند وبه مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافتند .
جا دارد مسئولین ورزشی فداغ در پایان این مسابقات ،عزیزان ورزشکار و قهرمانان عزیز را تنها نگذارند و در راه قهرمانیهای آینده این عزیزان از هیچ کوششی دریغ نورزند .
انشاء الله

درباره‌ی فداغ نيوز

6 نظر

 1. بنام خدا و با سلام
  نامهای مشاهیر ٍ مفاخر و شعراء فداغ احیاء میگردد
  در پی تماس رسانه ای و مذاکرات تلفنی برخی ازبرادران بزرگوار و متولیان امر فرهنگ و رسانه درشهرستان گراش و هرمزگان با حقیر و دیگر دوستان و پیشنهادات خود مبنی بر نکو داشت و یا گرامیداشت مفاخر و شعراء فداغ از جمله شعراء معروف باقرفداغی و صنعت فداغی . دلخون فداغی و مهیا در روزهای اخیر . بر آن شدیم که بیاری خدای متعال و مشارکت همه جانبه صاحب نظران شریف این پیشنهاد بجا را با دامنه گسترده ترو در بخشهای وسیعتری انجام ودر مناسبت پیش رو و در آستانه تحویل سال نو ویا در آغازین تعطیلات روزهای سال 92 با بر گزاری موضوع متناسب در جلسات ومراسم ویژه محقق و میسر نماییم . لذا بدون فوت وقت در تاریخ 21 – 11 – 91 این پیشنهادات مفید را با مسولین محلی و دولتی در میان گذاشته شد و در اولین اقدام عملی جلسه ای در دارالقرآن فداغ تشکیل و 40 نفر از معتمدین سران قبایل فداغی دعوت شده و موضوع پیشنهادی از شهرستان های مذکور مطرح گردید که با استقبال حضار محترم مواجه گردید . در این جلسه که قریب باتفاق دعوت شدگان حاضر حدود 3 ساعت پیرامون مبحث یاد شده مذاکره نمودند در پایان حاضرین نکته نظرات خود را بطور فردی بیان نموده ودرپایان با تنظیم صورت جلسه به عناوین صدر الاشاره رای قاطع و آنرا به امضاء و تایید رساندند . علیهذا برای پیشبرد و هدفمند سازی بیشتر در تحقق حفظ داشته های فرهنگی . و میراث فرهنگی و نیز آثار تاریخی و سنواتی که بیشترین سهم در مناطق شهرستان را داریم . احیای نام مفاخر و شعراء فداغ و نیزشناساندن بیشتر آنها به نسلهای آینده بیشترین سهم در جذب نظرات حاضرین را بخود اختصاص داد . از جمله اموراتی و الزامات که میبایست در انجام و حصول نتیجه بهتر اتخاذ نمود علاوه بر موارد یادشده به 4 اصل مهم پرداخته شد
  1 ایجاد خانه فرهنک در فداغ
  2 تشکیل کمیته ای متشکل از 5 عضو با عنوان کمیته فرهنگی برای جمع آوری مستندات
  3 تشکیل کمیته ای متشکل از 3 عضو برای گشایش حساب و جمع آوری وجوهات و مصارف آنها
  4 تشکیل کمیته ای متشکل از 5 نفر با هدف اجرای برنامه ها
  5 ایجاد سایت فرهنگی برای تبادل اطلاعات که به اطلاع عموم خواهد رسید
  در پایان این جلسه . با ذکر سلام و صلوات به ارواح مطهر شهدا و امام شهدا و مفاخر و شعراء در ساعت 22.30 دقیقه پایان یافت
  جا دارد از برادر بزرگوارم جناب خواجه پور و نیز جناب راشد انصاری کمال قدر دانی معمول و بدینوسیله همگان خصوصا صاحب نظران در حوزه فرهنگ و هنر را به استمرار همکاریها تا حصول نتیجه دعوت نماییم
  با احترام علی اصغر خاکبیز

 2. فداغ نيوز

  جناب آقای خاکبیز پس اون وعده بزرگ چی شد ؟

 3. سلام به همشهریان عزیزم
  حمله سازماندهی شده به سخنرانی رئیس مجلس در قم
  مجلس – خانه ملت نوشت:

  صبح امرور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهر مقدس قم چند نفر که مشخص بود از قبل سازماندهی شده اند، با برهم زدن سخنرانی دکتر لاریجانی سعی در ایجاد آشوب در مراسم باشکوه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در حرم مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها کردند.

  صبح امرور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهر مقدس قم عده اندکی که مشخص بود از قبل سازماندهی شده بودند ، تلاش کردند با برخی شعارها علیه رئیس مجلس مانع سخنرانی دکتر لاریجانی در مراسم شوند و در مراسم باشکوه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شهر مقدس قم ایجاد آشوب کنند.
  رئیس مجلس پس از شعارهای این افراد سخنرانی خود را نیمه تمام گذاشت. این اتفاق در حالی صورت می گیرد که مقام معظم رهبری همگان را به وحدت، حفظ احترام مسئولان قوا و پرهیز از اختلاف فراخوانده بودند.

 4. با سلام و تبریک آفرینش و خلق حماسههای ماندگار در روز خدا
  ۱۲ عضو کابینه احمدی نژاد که در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند چه گفتند
  دولت – دولتمردان هم از جمله سیاسیونی بودند که یا در تهران یا در شهرستانها در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شدند.
  در میان چهره های دولتی از برخی چهره ها مثل غلامسین الهام خبری نبود و ثمره هاشمی و اسفندیار رحیم مشایی مرد همیشه همراه رئیس جمهور هم امسال مثل سال هالی قبل نه در میان راهپیمایان و نه در کنار رئیس جمهور دیده نشد.
  در این میان عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر اسبق کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهره ای بود که علاه بر اظهارنظرهای معمول درباره 22 بهمن اشاره ای هم به موضوع استیضاحش کرد و گفت:«من در جلسه استیضاح، خودم را طرف حساب نمی‌دانستم و از نظر قانونی هم مساله‌ای متوجه من نبود. »
  اهم اظهارات دولتمردان را می توانید در جدول ذیر ببینید:

  چهره

  سمت

  اظهار نظر
  محمود احمدی نژاد

  رئیس جمهور

  به نظرم مقایسه اراده مردم با مشکلات اقتصادی و همچنین حضور آنها در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن کاملاً اشتباه است.
  صالحی

  وزیر امور خارجه

  مردم استقلال خود را آسان به دست نیاورده‌اند و هر 22 بهمن نمایشی از عزت و قدرت است تا بدخواهان بدانند که با قوت استقلال خود را حفظ خواهند کرد.
  نیکزاد

  وزیر راه و شهرسازی

  حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بر هم زننده معادلات دشمنان است و اختلافات مسئولان نظام نیز ربطی به اصل نظام جمهوری اسلامی ایران ندارد و مردم در برابر نظام یک پارچه هستند.
  علی سعیدلو

  معون امور بین المل رئیس جمهور

  مردم با این حضور خود نشان دادند که همیشه پای کار انقلاب هستند و در واقع پیام آنها به مسئولان این بود که پای خدمتگزاری به مردم باشند.

  مرتضی بختیاری

  وزیر دادگستری

  عشق به اسلام مردم را به حرکت درآورده و موجب خلق حماسه‌ای عظیم به بزرگی انقلاب اسلامی شد.
  رامین مهمانپرست

  سخنگوی وزارت خارجه

  مردم امروز نشان دادند که باوجود تمام فشارها پای انقلاب و رهبری ایستاده‌اند.
  علی‌اکبر محرابیان

  مشاور ارشد رییس جمهور

  ویژگی دهه فجر امسال مقارن شدن با حداکثر شدن تهدیدهای استکبار جهانی در راس آن آمریکا است، از این رو حضور حداکثری مردم نشان می‌دهد که آنها در مقابل تمامی زورگویان و مستکبران ایستاده‌اند.
  حیدر مصلحی

  وزیر اطلاعات

  حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه نشان می‌دهد که مسوولان به جای مشغول شدن به یکسری حواشی بی‌فایده باید دست به دست هم بدهند و در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند.
  عبدالرضا شیخ الاسلامی

  وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  همه ما باید به سمت ایجاد همدلی و وفاق پیش برویم تا بتوانیم ضمن حفظ ارزش‌های انقلاب، اهداف و برنامه‌های کشور را نیز محقق کنیم.اگر گاهی هم مساله اختلافی در کشور به وجود می‌آید باید سعی کنیم فرصت و زمینه را برای سوء استفاده بدخواهان کشور و نظام فراهم نکنیم.
  سردار وحیدی

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

  حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن نفی همه تحریم‌ها، توطئه‌ها،اختلاف ‌افکنی‌ها و بیان‌گر وحدت ملت حول آرمان‌های خود و رهبری مقام معظم رهبری است.
  محمد عباسی

  وزیر ورزش و امور جوانان کشور

  با تاکید بر این‌که راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن نشانه اطاعت مردم و مسوولان از رهبری است، گفت: مسوولان باید در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری متحد و منسجم کنار یکدیگر تمامی مشکلات جامعه را برطرف کنند.
  ابراهیم عزیزی

  مشاور رئیس جمهور

  با حضور پرشور مردم در صحنه و وجود رهبری، انقلاب ایران با هیچ شکست، بن بست و انحرافی روبرو نخواهد شد.
  سید محمد حسینی

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

  در خود آمریکا هم افرادی هستند که از حضور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن احساس غرور می کنند. اگر دشمن تصور می کند که می تواند انقلاب را از یاد مردم ببرد باید بداند که سخت در اشتباه است.
  ———————-
  و پیام ما به تمام متولبان . امرا و حکما و رجال سیاسی و دولتی این است که قدر این حضور و اعلام ایستادگی مردم و حمایت از رهبری و دولت بیشتر بدانید و از بکار بردن فحشهای خیابانی علیه یکدیگر اجتناب نموده و بیشکر به فکر گره گشایی اقتصادی مردم باشید . با احترام

  • فداغ نيوز

   با سلام خدمت برادر بزرگوارم جناب آقای خاکبیز .باور بفرمایید تا نام شما را در لیست نظرات مشاهد کردم خود را آماده یک اطلاع رسانی سراسری کردم چون بیصبرانه منتظر خبر مسرت بخش شما بودییم وهمانگونه که در جریان قرار داشتید قرار بر این بوده به محض در یافت خبر ارتقاء فداغ به بخش تعداد 22 هزار پیامک به سراسر لارستان ارسال گردد وخبر خوشحال کننده شما را به گوش تک تک مردم برسانیم ولی متاسفانه خبری از اون وعده بزرگ نشد البته از نظرات مردم چنین بر می آید که بیشتر آنها امروز هر لحظه به سایت سر می زدند تا شاید این خبر بزرگ منتشر گردد ولی ….
   بازدید کنندگان سایت ما به نوبه خود از شما پوزش میطلبیم .مسئولین خود دانند

 5. علـــى رزمجــو از قطــــر

  با سلام و روز بخير خدمت تمام فداغيهاي عزيز

  در ابتدا بايد اين پيروزي هاي جوانان فداغي در رشته هاي مختلف اونم با تمام كمبود هاي كه دارن به همه شما تبريك عرض كنم بخصوص به دوست عزيز جناب اقاي وحيد راستکار که واقعا زماني كه فداغ بودم منو شرمنده ي خودشون كردن با خوبيهاش و از مسئولين ميخوام تا به جوانان و فراهم كردن اماكن ورزشي مناسب بيشتر توجه كن تا شاهد موفقيت هاي استاني بيشتر و حتي كشوري هم باشيم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 4